Тарасенко Влада Іванівна

Клінічний психолог, психодіагност
31 рік досвіду
Спеціаліст надає допомогу дітям із затримками психічного та психомовного розвитку. Спеціалізується на корекції поведінки дітей з аутизмом та розладами аутичного спектру. Приймає пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкові травми і нейроінфекцію. В роботі використовує традиційні і сучасні методики лікування.

Евген
Лікар професіонал своєї справи, має хороший підхід до дітей, була з нами ввічлива. Швидко виявила суть проблеми, та запропонувала декілька шляхів її вирішення. Зараз помітний перший прогрес. Одним словом дуже хороший фахівець.
Сподобалося, що доктор відразу налагодила контакт з дитиною, відповіла на всі мої запитання. Дитині лікар теж дуже сподобався, постійно запитує в мене, коли знову ми підемо до Влади Іванівни. Задоволена прийомом. Прийдемо повторно.

• 1999 р. — Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка, кафедра медичної психології та психодіагностики, диплом магістра з відзнакою.