Сторінка 4. Лікарі в Києві (метро Осокорки)

Юлія Рубан
Була в клініці у лікаря Кавчак Марини. Проводила проф. чистку та огляд. Чистка якісна і абсолютно безболісна. В результаті огляду лікар вказала на всі мої проблемні зуби, спланували лікування, і головне - мені ніхто не сказав, що якщо я хочу «гарну посмішку», то потрібно видаляти більшість зубів і ставити коронки (як це було в попередній клініці). Лікар за збереження моїх зубів, що для мене важливо. Звичайно ціни в клініці не надто дешеві, але я вважаю, що на цьому економити недоречно. Тому продовжую лікування саме тут. Впевнена, що клініка стане нашою сімейною стоматологією).
09 грудня '20 г.
Pchevna Fedorovskaya
Ничто так не содействует поиску стоматолога, как внезапная боль и пара бессонных ночей от неё, так во всяком случае было у меня. Приоритетом в поиске было: место расположения и отзывы, которые на 80% повлияли на выбор о котором я не жалею. Мне безболезненно полечили и восстановили 2 зуба. И теперь они настолько красивые, что подумываю сменить аватарки своих социальных сетей на фото моих зубов! В общем, возможно мой отзыв поможет кому-то сделать выбор, от которого вы получите такое же удовольствие как и я. Спасибо Марине Кавчак
23 листопада '20 г.
Юрий Степанович
Приємний сервіс. Професійний персонал. Задоволені відношенням до пацієнта та лікуванням Кавчак Марини Степанівни.
19 листопада '20 г.
Angela Ursol
Все було супер! Дякую лікарю Кавчак.
10 листопада '20 г.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог має вищу кваліфікаційну категорію, займається проблемами планування сім'ї, лікує різні форми безпліддя. Володіє методами сучасної діагностики розладів репродуктивної функції у жінок, застосовує клінічну діагностику, призначає методи лікування. Веде прийом пацієнтів, супровід вагітності.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на терапевтичної стоматології. Займається художньою реставрацією зубного ряду, відбілюванням зубів і чищенням зубів від каменю. Консультує з приводу правильної гігієни ротової порожнини. Лікує стоматит, гінгівіт, пародонтит, карієс і пульпіт. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується в області онкогінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Надає консультаційні послуги. Проводить успішне лікування захворювань жіночих статевих органів, менструальних і клімактеричних збоїв, патологій вагітності. Допомагає подолати проблеми із зачаттям. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію. Володіє апаратними методиками лікування патологій шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Терапевт, Ендокринолог, Кардіолог
Лікар-терапевт першої категорії, ендокринолог, гастроентеролог, досконало володіє різними навичками функціональної діагностики організму, займається виявленням серцево-судинних патологій, ендокринних захворювань у пацієнтів. Компетентна у питаннях лікування широкого спектру хвороб. Звертаються до Тетяни Анатоліївни при порушеннях серцевого ритму, болях в грудях, порушеннях травлення, при кашлі, болях у животі, цукровому діабеті та інших розладах ендокринної системи.
Записатися на прийом68 онлайн записів
Акушер-гінеколог
У компетенції лікаря діагностика і лікування патології шийки матки, кольпоскопія, лікування-корекція порушень оваріально-менструального циклу, введення і видалення ВМС, підбір методу контрацепції, лікування ендометріозу, кіст яєчників, діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза і ЗПСШ, ведення вагітності, ультразвукова діагностика органів малого таза.
Клінічний психолог, психодіагност
31 рік досвіду
Спеціаліст надає допомогу дітям із затримками психічного та психомовного розвитку. Спеціалізується на корекції поведінки дітей з аутизмом та розладами аутичного спектру. Приймає пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкові травми і нейроінфекцію. В роботі використовує традиційні і сучасні методики лікування.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Хірург, ендоскопіст
21 рік досвіду
Лікар хірург, ендоскопіст першої категорії. Надає послуги з діагностики захворювань внутрішніх органів методом ендоскопії, проводить хірургічні втручання на органах черевної порожнини, судинах. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Акушер-гінеколог, лікар УЗ-діагностики
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні (консервативному і оперативному) інфекцій, що передаються статевим шляхом і запальних захворювань жіночих статевих органів, терапії ендокринних патологій. Володіє навичками ультразвукової діагностики, радіохвильової і лазерної терапії
Консультація 750/600 грн.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
Гінеколог
Спеціаліст проводить діагностику і терапію гінекологічних захворювань. Лікує молочницю, ендометріоз, ендометрит, вагініт, цервіцит, клімакс, передменструальний синдром, міому матки, ерозію шийки матки і полікістоз яєчників. Проводить відеокольпоскопію, займається підбором методу контрацепції. Здійснює ведення вагітності.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
Эндокринолог