Суботіна Інна Віталіївна

Онкогінеколог
Спеціаліст проводить точну діагностику і ефективне лікування всіх гінекологічних захворювань: рак ендометрія, рак шийки матки, рак яєчників. Володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування гінекологічних хворих.
Київ с. Плюти, вул. А. Малишка, 27

Руслана
Наблюдалась у Инны Витальевны, я не знаю, чтобы со мной было, если не она. Попала на прием чисто случайно, но благодаря делу случая у меня есть возможность жить дальше. Я выражаю вам огромную благодарность!
Маша
У Инны Витальевны очень специфическая работа. Нужно сохранять спокойствие в тех случаях, когда это практически невозможно. Спасибо за ваш титанический труд и поддержку! Вы вселяете людям надежду!

• Інтернатура за фахом " Акушерство і гінекологія" на базі Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця

• Курс спеціалізації з онкогінекології в Національному інституті раку на кафедрі НМАПО ім. П.Л. Шупика.