Сторінка 39. Лікарі в Києві (Оболонський район)

Хотите качественно вылечить зубы? Дмитрий Александрович лучший в своем деле! Я очень доволен его подходом к каждому пациенту. Все делает четко, минимум боли и дискомфорта.
07 липня '18 г.
У Дмитрия Александровича бывают часто. Запустил зубы и теперь пожинаю плоды. Врач хороший разработал для меня схему восстановления зубного ряда. Очень мне нравится его подход. И что самое главное, никакого дискомфорта во время лечения.
18 липня '18 г.
Оксана Миколаївна
Невролог Інна Миколаївна Незвисько – одина з найкращих лікарів , з якими мені доводилося зустрічатися.У мене хвора спина,і вже досить давно.Я була постійно на знеболюючих препаратах.Після лікування у Юлії Миколаївни , мені стало значно легше . Дуже вдячна їй за її знання і уміння!
03 липня '18 г.
Незвисько Інна Миколаївна точний діагнос і практив в сфері неврології. Відразу ж змогла зрозуміти джерело мого головного болю, який мучив мене вже декілька років.Як виявилося в мене досить серйозні проблеми зі спиною, про які я навіть не здогадувалася . Інна Віталієвна зайнялася моїм лікуванням, і вже через деякий час я відчула полегшення.
20 липня '18 г.
Невролог
Лікар спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом невролога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи, в тому числі вегетосудинної дистонії і епілепсії, а також проводить лікування остеохондрозу і міжхребцевих гриж.
Стоматолог
Лікар стоматолог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностикою та лікуванням стоматиту, пульпіту, гінгівіту, патологій карієсу (пародонтит і періодонтит). Надає допомогу пацієнтам з видалення зубного каменю, відбілювання зубного ряду. Смиків Дмитро Олександрович фахівець в терапії запальних процесів в порожнині рота.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3) м.Оболонь195м.Мінська276м.Почайна3410
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Спеціаліст надає наступні послуги: консультація гінеколога-ендокринолога, лікування порушень менструального циклу, гормонозалежних захворювань (гіперандрогенії, гіперпролактенеміі, міоми матки, ендометріозу, безпліддя), клімактеричних і постменапаузальних порушень, запальних захворювань органів малого таза. Проводить профілактику і лікування ЗПСШ. Займається лікуванням вірусних захворювань статевих органів, а також проводить відеокольпоскопію.
Стоматолог-терапевт
Стоматолог надає послуги з пломбування зубів, кореневих каналів. Займається лікуванням флюсу, карієсу, ремінералізацією зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація бесплатно
Гінеколог, Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Доктор Ковалевська Лариса Станіславівна спеціалізується в області гінекологічної ендокринології та репродуктології, займається лікуванням клімаксу, дисфункції яєчників, менструальних розладів. Веде прийом і консультацію пацієнтів, гінекологічний огляд, становить план терапевтичних заходів. Має кандидатський ступінь, лікар вищої категорії. Пройшла стажування в Угорщині.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дитячий офтальмолог
31 рік досвіду
Лікар Бондар Наталія Вікторівна - офтальмолог. Протягом 25 років спеціалізується в області дитячої офтальмології. Лікар вищої категорії надає кваліфіковану допомогу в відновлення зорової функції. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Проводить складну діагностику, з використанням сучасних інструментів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Терапевт, Гастроентеролог
Доктор Сиваш Н.В. вищої категорії, лікує захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, нирок, сечового міхура і гастроентерологічні захворювання. Бере участь в щорічних українських і міжнародних конференцій з гастроентерології, гепатології, кардіології, пульмонології.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії надає послуги консультації пацієнтам з очними недугами. Діагностує гострі і хронічні патології, включаючи синдром сухого ока, відшарування сітківки, блефарити і кон'юнктивіти. Проводить комплексні обстеження зору, підбирає окуляри при виявлені дефекти. Також виконує лазерну корекцію. Хірургічним шляхом лікує такі хвороби, як глаукома і катаракта. Витягує сторонні предмети з області очей.
Ортопед, Травматолог
Травматолог-ортопед другої кваліфікаційної категорії надає медичну допомогу при вроджених або придбаних пошкодженнях кістково-м'язової системи пацієнтам будь-якого віку. Самостійно проводить оперативні втручання. Обробляє рани після опіків, вправляє суглоби, здійснює репозицію кісток при переломах. В роботі використовує УЗД і рентген для діагностики, фізіотерапію, лікувальну фізкультуру і масаж як відновного лікування.
Ортодонт
Стоматолог-ортодонт, надає медичну допомогу дітям. Спеціалізується на проблемах прикусу, деформації зубів. Проводить консультативні прийоми і огляди. Вирівнює зуби за допомогою брекетів і капов. Крім того, коригує прикус пластинками. Практикує індивідуальний підхід, в роботі враховує психологію дитини.
Консультація бесплатная