Лікарі сексологи в Києві (метро Нивки)

Роман
Шийко Николай Андреевич помог мне справиться с мочекаменной болезнью, которая беспокоила меня последние пять лет. Медикаментозным лечение удалось избавиться от камней и песка. Теперь я здоров. Спасибо за помощь.
24 грудня '19 г.
Диво - лікар. Творець мого синочка. Дякую
18 серпня '19 г.
Очень грамотный специалист!
17 січня '18 г.
Дуже рада, що в цьому медцентрі познайомилася з таким прекрасним лікарем. Оксана Василівна надала мені дуже важливу консультаційну допомогу. У подальшому планую до неї обов'язково звертатися при потребі!
05 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Лікар акушер-гінеколог другої категорії, УЗД-фахівець. Надає послуги з лікування вульвита, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, кіст яєчника, оофоріта, сальпінгіту, сальпінгооофоріта, синдром полікістозних яєчників і ін. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Уролог, Андролог-сексопатолог
Лікар уролог, андролог-сексопатолог Шийко Микола Андрійович спеціалізується на лікуванні гострого та хронічного циститу, нетримання сечі, порушень статевого розвитку, сечокам'яної хвороби, простатиту, порушення сім'явиверження і інших захворювань урологічного і андрологического профілю. Спеціаліст проводить масаж передміхурової залози, інсталяції в уретру і сечовий міхур.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 750/880 грн.