Лікарі венерологи в Києві (метро Нивки)

Ростислав
Юрій Степанович - прекрасний лікар. Професійний, привітний. Був у нього на огляді вже два роки поспіль для профілактичної перевірки. Аналізи здаються швидко, результати радують. Дуже рекомндую!
21 червеня '19 г.
Попала почти по скорой.Наталья Анатольевна быстро решила проблему, спасибо ей огромное. Буду наблюдаться теперь у нее, я всем довольна! Советую очень!
30 листопада '-1 г.
Опанасенко Юрий Степанович - опытный и очень приятный врач, можно обращаться к нему даже с самыми деликатными вопросами.
23 березеня '17 г.
Отличный врач, незаурядная личность и просто приятная женщина. Хожу к ней на прием уже третий раз.
03 грудня '16 г.
Дерматовенеролог, Уролог, андролог
Лікар-дерматовенеролог, уролог, спеціалізується на діагностиці, лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також шкірних хвороб, інфекцій сечовидільної системи. Звертатися до лікаря Опанасенко необхідно при різних виділеннях зі статевих органів у чоловіків, при висипаннях на шкірі, при свербінні, палінні під час сечовипускання, неприємні відчуття під час статевого акту. Також Юрій Степанович займається питаннями чоловічого безпліддя, лікує еректильну дисфункцію і інші патології. Має авторські напрацювання, займається профілактикою захворювань, застосовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Консультація от 500
Гінеколог
Лікар-гінеколог, надає консультаційно-діагностичні послуги, проводить профілактичні гінекологічні огляди у жінок, лікує захворювання органів малого таза, виявляє запальні та інфекційні процеси, призначає лікування. Володіє технікою ультразвукової діагностики.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289