Лікарі мамологи в Києві (метро Нивки)

Світлана
Двічі була на прийомі з різних обставин,і скажу вам,це не просто лікар,це подарунок від Бога.Дякую Вам безмежно ,Сергій Вікторович !
Катерина
Доброго дня, рекомендую висококваліфікованого лікаря - мамолога Бредихіна Сергія Вікторовича, була на прийомі, дуже якісна та професійна консультація! Дякую Вам, Сергій Вікторович за таке гарне відношення до пацієнтів!
30 листопада '-1 г.
Я очень благодарна Лузан Павлу Викторовичу, это доктор от бога.Своим граммотным подходом к моей болезни, он дал шанс на жизнь. Моя семья очень ему благодарны.Мы и ему желаем Мира и Здоровья, счастья, тепла и добра. Как хорошо, что есть такие Люди, как Павел Викторович, спасибо.
Виталий
Специально доктора не подбирал, вот так в плановом порядке и попал на операцию к Бредихину. Это уже после лечения поинтересовался о нем – многие пациенты с благодарностью вспоминают о Сергее Викторовиче. Так что и мне повезло лечиться у него.
13 лютого '17 г.
Мамолог ,Пластичний хірург ,Флеболог ,Хірург ,Судинний хірург ,Хірург-онколог
Доктор Бредіхин Сергій Вікторович спеціалізується в області хірургії, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить консультативний прийом пацієнтів. Виконує оперативне лікування гриж, непрохідності кишечника, апендектомія, холецистектомія, висічення виразок, пошкодження органів черевної порожнини. Володіє методом лапароскопічної діагностики. Має сертифікат по контурній пластиці, абдомінопластиці, ліпоаспірації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Хірург, маммолог
Лікар займається діагностикою та оперативним лікуванням різних захворювань. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання. Проводить невідкладні і планові операції. Спостерігає пацієнтів після проведених втручань, знімає шви і накладає пов'язки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7