Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (метро Нивки)

Anna
Это профессионал, что редкость в наше время. При этом не разбрасывается терминами и не назначает чего не нужно.Внимателен и с чувством юмора, что немаловажно для врача. Рекомендую, если ищете специалиста , который эффективно делает свою работу.
30 листопада '-1 г.
Наблюдаюсь у Дмитрия Сергеевича давно. Бладорна, что я попала именно к нему, поскольку оказалось, что из-за моих гормональных проблем, деток может не быть. Но он не пугает, не паникует, назначил лечение и я забеременнела по плану)))) В общем хороший, корректный специалист. Всем советую!
30 листопада '-1 г.
Була на прийомі в жовтні 2017 р. Лікар дуже сподобалась. Рекомендую!
08 листопада '17 г.
Меня молочница просто замучила. Препаратов рекламируют много. Сама пробовала. Помогают временно. Спасибо, Оксане Михайловне, провела хорошее лечение. Результат устойчивый уже больше года. Теперь только на профилактические осмотры к ней хожу и радуюсь, когда она говорит, что у меня все в порядке
04 квітня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар Щербанюк Оксана Михайлівна спеціалізується в області гінекології. Веде консультативні прийоми, надає послуги з діагностики та лікування запальних, зокрема ендометріозу, а також інфекційних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Виконує корекцію гормонального фону при менструальних порушеннях, дисгормональних розладах. Проводить УЗД органів малого таза, кольпоскопію, бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог
Лікар Кондратенко Дмитро Сергійович спеціалізується в області ультразвукової діагностики, ендокринної гінекології. Діагностує і лікує порушення гормонального балансу в жіночому організмі, запальні захворювання репродуктивних органів, зокрема ерозію шийки матки, клімактеричні розлади. Виконує УЗД органів малого таза, УЗД вагітних, кольпоскопію. Проводить лабіопластику — операцію з поліпшення зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів жінки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Лікар акушер-гінеколог другої категорії, УЗД-фахівець. Надає послуги з лікування вульвита, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, кіст яєчника, оофоріта, сальпінгіту, сальпінгооофоріта, синдром полікістозних яєчників і ін. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування жіночого безпліддя, передчасного статевого розвитку, затримки статевого розвитку, хронічних запальних захворюваннях статевих органів та ін. Закінчив Вінницький державний медичний інститут ім. Н. І. Пирогова.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Доктор Кушнаренко Наталія Володимирівна спеціалізується в області гінекології. Надає послуги з діагностики та лікування запальних захворювань жіночих репродуктивних органів, своєчасному виявленню та терапії доброякісних новоутворень, зокрема міоми матки, полікістозу яєчників. Виконує ультразвукові дослідження органів малого таза, молочних залоз, проводить процедуру кольпоскопії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Акушер-гінеколог, лікар з пренатальної діагностики
Доктор Порхун Василь Васильович має другу лікарську категорію в областях акушерства і гінекології. Спеціалізується на інфекційних захворюваннях жіночої сечостатевої системи. Діагностує і лікує такі недуги, як хламідіоз і паппіломовіруса. Крім того, займається лікуванням безпліддя у жінок, ендометріозу і міоми матки. Як терапевтичного методу використовує радіохвильові технології. Проводить профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом.
31 рік досвіду
Доктор Дріняєва Віра Володимирівна спеціалізується на акушестве і гінекології. Займається лікуванням хвороб статевої системи жінки. Проводить консультації та планові огляди. Видаляє з піхви сторонні предмети. Призначає хірургічне або лазерне лікування при ендометріозі, міомі та ерозії матки. Застосовує медикаментозну терапію при гострому і хронічному вагініті, кандидозі, трихомоніазі.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289