Лікарі стоматологи (Стоматолог-ортопед) в Києві (метро Лук'янівська)

Прекрасний спеціаліст- професіонал своєї справи! Рекомендую.
17 листопада '17 г.
Орест
У моего отца мостовидное протезирование. Года три назад его протезированием занимался Терещенко Вячеслав Владимирович. Все конструкции исправно выполняют свои функции. Отец доволен. Хочу порекомендовать Вячеслава Владимировича, как опытного стоматолога.
07 лютого '17 г.
Валентин
Отлично справляется со своей задачей. Рекомендую - настоящий профессионал
07 грудня '16 г.
Сделал все на очень высоком уровне
16 серпня '16 г.
Стоматолог-ортопед, хірург
Доктор Чижук Олег Анатолійович спеціалізується на ортопедичної стоматології, ендодонтічеськом і хірургічному лікуванні зубних недуг. Використовує мікроскоп для лікування каналів зубів і пульпи. Проводить оперативні втручання з видалення зубів. Виготовляє індивідуально для кожного пацієнта і встановлює незнімні протези. Також займається установкою коронок. Веде консультативні прийоми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація бесплатно
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед першої категорії. Надає послуги протезування зубного ряду, виконує протезування на імплантатах, мостовидной протезування. Закінчив Українську Медичну Стоматологічну Академію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортопед
Доктор Новик Евгений Валерьевич специализируется в области протезирования и имплантации зубов. Освоил технологии бюгельного протезирования, изготовления и установки съемных и частично съемных конструкций. Ведет планирование ортопедического лечения пациентов. Изготавливает и устанавливает цельнокерамические виниры, вкладки, коронки. Принимает участие в профессиональных семинарах.
Стоматолог-ортопед
Лікар-стоматолог-ортопед отримав вищу категорію кваліфікації, займається протезуванням зубів. Має навички установки знімних і незнімних конструкцій. Веде прийом, консультує пацієнтів, призначає етапи терапії, робить зліпки верхньої і нижньої щелепи. Виконує протезування на імплантатах, металокерамічне і Суцільнокерамічні протезування, встановлює вініри, коронки, вкладки. Учасник національних та міжнародних симпозіумів.