Антонов Евгений Алексеевич

Онколог-хірург, ендоскопіст
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області хірургії та онкології. Виконує діагностику онкологічних захворювань, проводить операції та займається подальшою реабілітацією пацієнтів. Для уточнення діагнозу, визначення точної локалізації патології, її характеру та розмірів використовує ендоскопічне обладнання.

Очень отзывчивый и приятный врач в общении. Принимал нас с мужем в Клинике Спиженко. Мы очень довольны!
Лана
Внимательный, понимающий врач. Прошла у него подготовку к операции и саму операцию. Все было сделано профессионально. После операции тоже все было гладко. Благодарю Евгения Алексеевича за хорошую работу.
Евгений Алексеевич - супер специалист....делал мне операцию. Все отлично. Рекомендую.
Александр
Оперировался у Евгения Алексеевича по поводу болезни сигмовидной кишки.....сейчас прошел у него диагностику в Оксфорд Медикал, готовлюсь на реконструктивную операцию.....Толковый врач!
Екатерина
Сегодня проходила диагностику у Евгения Алексеевича. Все прошло профессионально, без дискомфорта для меня. Молодец!
лидия
Хочу поблагодарить Евгения Алексеевича за прекрасную работу, молодец! Знаю его давно, по своей болезни. Приятный молодой человек!
Марианна
06 травня '20р.
Обследовалась у Евгения Алексеевича. Приятный, грамотный, специалист своего дела. Нашла его в Оксфорд Медикал. Рекомендую.
Алена
25 квітня '20р.
Хочу висловити велику подяку лікарю Євгену Олексійовичу. Чудовий лікар, і спеціаліст, і людина. Рекомендую всім.
10 квітня '20р.
Евгений Алексеевич - профессионал своего дела! Молодец!
Валерий
Обследовался у Евгений Алексеевича в Клинике Оксфорд Медикал. Мне он делал гастроскопию. Качественно, без боли и дискомфорта. Нашел язву двенадцатиперстной кишки. Сейчас прохожу лечение. Рекомендую.
Андрей
Врач суперовский! консультировала у него маму. Ответил на все вопросы, назначил правильное лечение. Мы до него были в Онкоцентре на Святошино. Мы довольны!

• 1997 р. — Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет.
  • 1999 р. — Інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса).
  • 2001 р. — Спеціалізація «Онкохірургія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Щупика (м. Київ).
  • 2017 р. — Спеціалізація «Ендоскопія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Щупика (м. Київ).
  • 2005-2009 рр. — Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України (м. Київ).

• 2015 р. — ТУ «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»).

• ESGE (Європейська спільнота з гастроінтестинальною ендоскопією).
  • ESMO (Європейська спільнота медичних онкологів).
  • USSO (Українська спільнота хірургічної онкології).
  • ССОК (Спільнота фахівців з онкологічної колопроктології).
  • ЗАЕ (Всеукраїнська асоціація лікарів-ендоскопістів).