Лікарі трихологи в Києві (метро Кловська)

Даниил
Лікар - професіонал своєї справи, дуже знаючий, і грамотний. Консультація на рівні закордонних експертів. Поради швидко допомагають. Обстеження детальне та прискіпливе. Мені все сподобалося і все влаштувало. Спасибі спеціалісту.
09 лютого '20 г.
14.04.2017
Хороший лікар. Декілька разів була у неї на прийомі. Після огляду, виписали лікування, яке чудово допомогло. Зараз моя проблема вирішена. Дуже вдячна, волосся дуже активно росте і майже не випадає. Хороший лікар - це той, до кого рідко ходиш. Дуже рекомендую лікаря!
23 лютого '20 г.
Девушка приятная, знает свое дело
24 листопада '16 г.
Вероника
Доктор действительно хороший, я уже даю его контакты знакомым.
09 серпня '16 г.
Дерматолог, Косметолог, Трихолог
Доктор Видра Олена Олександрівна - фахівець в області дерматології, косметології та трихолог. Здійснює дослідження родімок, дерматоскопію, тріхоскопію. Займається лікуванням шкірніх захворювань дорослих и дітей. Проводити дерматоскопію шкірніх пошкодженню, тріхоскопію, процедури в області естетичної дерматології, лазерної терапії и дерматохірургії. У життя без работе вікорістовує перевірені методи лікування. Постійно бере участь в тренінгах и наукових конгресів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.