Лікарі масажисти в Києві (метро Кловська)

Альбина Р.
Забыла совершенно про головные боли и перепады настроения, как только доверилась золотым рукам Виктора Николаевича. После его сеансов просто летаю. Коллеги мужчины говорят, что я просто расцвела. Вот это массажист, так массажист.
19 березеня '19 г.
Катя
Стараюсь поддерживать хорошую физическую форму, но иногда подводит целлюлит. В таких случаях посещаю массажный кабинет Ирины Геннадьевны Давиденко. Несколько сеансов антицеллюлитного массажа и я в отличной форме.
24 грудня '16 г.
Альбина
У Ирины Геннадьевны больший практический опыт. Поэтому когда потребовался массаж моему маленькому сыну, я уже знала к какому специалисту обращусь за помощью. В результате у ребенка улучшилась моторика.
22 листопада '16 г.
Проходили курс процедур вместе с ребенком, осталась очень довольна результатом, потому обратилась еще раз - в этот раз для себя. настоящий профессионал! К каждому находит подход и великолепно владеет всеми техниками, услуги которых предоставляет
01 січня '17 г.
Масажист
Доктор, що спеціалізується в області масажу. Допомагає пацієнтам у відновленні функціональних можливостей органів і систем організму, зняття нервової напруги, усунення болю. Володіє технікою класичного, антицелюлітного і банногного масажу. Барладин Віктор Миколайович фахівець з масажу комірцевої зони
Масажист, естетист тіла
Давиденко Ірина Геннадіївна спеціалізується на проведенні процедур в масажному кабінеті. Виконує масаж для дітей і дорослих. Надає послуги в лікувальних і косметологічних цілях. Володіє технікою проведення медового очищувальний, антицелюлітного масажу. Також проводить процедури масажу, що поліпшує моторику у дітей. Компетентна у виконанні пресотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913