Лікарі флебологи в Києві (метро Кловська)

Тамила
Врач от Бога
30 листопада '-1 г.
Катерина
Внимательный, квалифицированный специалист, обращает внимание на детали. Подробно и понятно проконсультировал по проблеме, не навязывал дополнительных услуг. Осталась очень довольна отношением, полученной информацией и рекомендациями. Располагающий и приятный в общение.
30 листопада '-1 г.
Иванна
Цей лікар консультував мене з приводу моєї проблеми. Все дуже сподобалося, лікар говорить все чітко та по суті. На всі питання відповідає кваліфіковано та з глибоким знанням своєї справи. Дуже рекомендую цього спеціаліста. Кращого не знайдете!
05 березеня '20 г.
Толя
Тривалий час хворію варикозним розширенням вен нижніх кінцівок. Досить часто консультуюся у цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст, подобається абсолютно все, як він веде прийом, як розмовляє з пацієнтами. Таких лікарів ще варто пошукати.
10 лютого '20 г.
Судинний хірург, УЗД-спеціаліст
Лікар судинний хірург, здійснює лікування захворювань судинної системи, в тому числі нижніх кінцівок, виконує оперативне і малоінвазивне лікування варикозної хвороби. Володіє сучасними методами хірургічного лікування судинних патологій, включаючи склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію, класичні хірургічні операції. Автор кількох наукових публікацій, постійно вдосконалює свої навички, бере участь в семінарах, майстер-класах. Доктор Родіонов приймає пацієнтів, у яких спостерігаються симптоми: тяжкість в ногах, набряклість, судоми, судинні зірочки, венозні вузли, тромбози, трофічні виразки.
Записатися на прийомЗа місяць записані 9 пацієнтів
Консультація Консультація флеболога + УЗД 700 грн
Флеболог, Хірург, УЗ-діагност, Судинний хірург
Лікар займається лікуванням апендициту, варикозу, варикозного розширення вен стравоходу, перитоніту, тромбофлебіту та травм живота. Виконує склеротерапію, тромбектомію, флебектомію та біопсію печінки. Проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та м'яких тканин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Судинний хірург, Флеболог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області судинної хірургії, флебології і ультразвукової діагностики. Проводить кроссекомію, флебектомію, мікрофлебектомію, склеротерапію і операцію аневризми аорти. Займається лікуванням пошкодження магістральних судин, трофічних виразок кінцівок і варикозної хвороби нижніх кінцівок. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Консультація 400/1200 грн.
Київ вул. Госпітальна, 18 (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ», клініка судинної хірургії) м.Печерська83м.Кловська158