Сторінка 22. Лікарі в Києві (Голосіївський район)

Татьяна Самолюк
Вчера с ребёнком были на обследовании в Лор -Центр Беттертон. Хочу выразить слова благодарности медицинскому персоналу за профессионализм, чуткое и внимательное отношение к пациентам. Лор-врач Анастасия Вячеславовна очень внимательна и легко находит контакт с детьми. Рекомендую обращаться в данный Центр!
25 жовтня '22 г.
Юлия Пушкарь
Анастасия Вячеславовна вылечила быстро и качественно, а главное- профессионально. (Кстати после этого больше не было проблем со здоровьем ) Очень классная, дружелюбная и хорошая. С клиентами очень добры, аж настроение повышается))) В общем всем советую, если вы хотите вылечится и чувствовать себя прекрасно этот центр для вас! ❤️
14 січня '23 г.
Ирина Пр
Прежде всегда хочу выразить благодарность врачу Мазанович Анастасии Вячеславовне за предоставленную квалифицированную помощь. К ней я обратилась с зависимостью от сосудосуживающих капель . Врач помогла мне быстро устранить волнующую меня проблему теперь я дышу свободно :) Приятно поразило уровень технического оборудования клиники. Хочется отметить вежливость администратора и комфортную обстановку . Рекомендую данную клинику, в частности Мазанович Анастасию Вячеславовну. Желаю вам успехов и процветания.
25 грудня '22 г.
Василий
Отличный специалист! Очень внимательная, грамотная, вежливая! Сразу видно, что человек любит свое дело! До этого долго не мог вылечиться и думал, что всю жизнь буду мучаться. Анастасия Вячеславовна единственная смогла назначить нормальную диагностику а потом и лечение- все отлично! Спасибо за хорошее самочувствие! Вы - наш семейный лор)
30 листопада '-1 г.
Отоларинголог, Сурдолог, Фоніатр
Лікар отоларинголог, що дотримується сучасних рекомендацій в лікуванні пацієнтів. Велику увагу спеціаліст приділяє ефективним комунікаціям з пацієнтами, також дотримується в роботі принципу максимальної безпеки та ефективності схеми лікування. До цього фахівця можна звернутись з гострими та хронічними патологіями ЛОР-органів. Лікар допоможе не просто пролікувати симптоми , а приділить увагу вашому здоров’ю глобально, враховуючи супутні захворювання та особливості організма. Спеціаліст регулярно підвищує кваліфікацію на фахових наукових заходах, слідкує за сучасними тенденціями в медичній галузі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація по прайсу - 1300 грн, на період воєнного стану - 950 грн
Уролог
Лікар уролог вищої категорії. Займається лікуванням таких хвороб, як уретрит, простатит, орхоепідідіміт, сечокам'яна хвороба, еректильна дисфункція, гіперплазія передміхурової залози, нейрогенні розлади акту сечовипускання, нетримання сечі, синдром хронічного тазового болю.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, фахівець в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Займається патологіями шийки матки, ендокринними порушеннями, запальними та інфекційними жіночими захворюваннями. Зокрема, лікує ерозію, дисплазію шийки матки, ендометрит, ендометріоз, хламідіоз, уреаплазмоз, безпліддя. У своїй лікарській практиці застосовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, класичні та малоінвазивні методики хірургічного лікування.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань. Надає професійну допомогу із збереженням репродуктивного здоров'я жінки. Веде прийом хворих, виконує профілактичні гінекологічні огляди, надає консультативну допомогу. У своїй роботі застосовує кольпоскопію, УЗ-діагностику, малоінвазивні лікувальні процедури. Для лікування і профілактики використовує передові методики, клінічно апробовані сучасні препарати.
Ендокринолог
Лікар кардіолог, функціональний діагност другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в комплексному обстеженні стану органів і систем пацієнта, лікуванні захворювань серця (нападів болю, серцевої недостатності, аритмії, передінфарктних станів). Андрусишина Богдана Ярославівна фахівець в лікування міокардиту, стенокардії. Володіє методами електрокардіографії і ехокардіографії.
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні онкогінекологічних патологій, передпухлинних захворювань жіночої репродуктивної системи. Автор і співавтор понад 50 наукових статей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-05
21 рік досвіду
Діагностика, лікування гінекологіескіх патологій.
Гастроентеролог
Доктор Здорна Вікторія Володимирівна має вищу категорію кваліфікації в області гастроентерології. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту. Також займається комплексною діагностикою стану травної системи. Надає медичну допомогу при недугах будь-якого характеру, включаючи інфекції, запальні процеси і соматичні хвороби. Призначає медикаментозне або хірургічне лікування і контролює проведення терапії. Підбирає індивідуальний раціон при гастритах, виразковій хворобі, дисбактеріозі і колітах. Спостерігає пацієнтів після операцій на органах черевної порожнини. Складається в Асоціації гастроентерологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Пульмонолог, терапевт
Лікар Лисак Юлія Володимирівна - фахівець в області пульмонології і терапії, має вищу категорію. Доктор надає допомогу пацієнтам із захворюваннями дихальної (бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія), серцево-судинної (ішемічна хвороба, гіпертонічна хвороба), уровиделітельной (цистит, уретрит), травної (гастродуоденіт, панкреатит, холецистит) систем. Також фахівець веде консультативну роботу, дає рекомендації по профілактиці хронічних захворювань.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Невролог
Невролог надає медичну допомогу при черепно-мозкових травмах, пошкодженнях спинного мозку, невролгіях, неврозах, інсультах. Консультує, оглядає, використовує методи функціональної діагностики для постановки діагнозу. Приймає пацієнтів з хронічними і гострими мігренями, ставить паравертебральні блокади. Займається відновлювальних лікуванням післяінсультних хворих. За свідченнями призначає нейрохірургічне лікування, також застосовує консервативні методи терапії.