Сторінка 3. Гематологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Aleksandr
Абсолютно некомпетентный врач по моему мнению
12 червеня '17 г.
Алла
Татьяна Петровна очень хороший врач, помогла правильно установить диагноз. Болезнь оказалась на ранней стадии. Назначила лечение, результат положительный. Болезнь отступила. Большое спасибо, доктор!
11 квітня '17 г.
Молодая, приятная и очень хороший врач. Я не однократно посещала Инну Ивановну. Всегда внимательно выслушает мои жалобы, даст назначение в письменном виде и хорошенько все распишет. Я придерживаюсь, и болезнь отходит. Спасибо, доктор!
10 квітня '17 г.
Марія Олегівна
Я знаходилася на лікуванні у клініці «Добрий прогноз». З першої хвилини перебування в клініці мене оточили привітні медсестри, які почали піклування про мене. Весь персонал дуже турботливий, у палаті чисто і затишно, не відчуваєш себе наче у лікарні, що дуже важливо для хворих. Дуже вдячна за лікування хіміотерапевту Ярославу Миколайовичу, за його турботу та підтримку не лише у стаціонарі, а й на відстані - у телефонному режимі. Дякую, лікарю, що вселили у мене надію на видужування! Ви найкращий!
23 травня '17 г.
Я прохожу лечение в клинике "Добрый прогноз", очень довольна всем, всем, всем. Обстановка абсолютно комфортная, ощущение что попал в санаторий. Персонал очень квалифицированный, доброжелательный и заботливый. Уверена в положительном результате моего лечения, за что спасибо моему лечащему онкологу Ярославу Николаевичу. Своим позитивом он заряжает на выздоровление! Спасибо Вам, Ярослав Николаевич, что по несколько раз, а то и десятков раз, заходите к своим пациентам и беспокоитесь о них. Для нас это очень важно!
12 червеня '17 г.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Доктор Кортуняк Юлія Вікторівна займається сімейною терапією, спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, травної системи, серця, судин. Проводить консультації з питань здорового способу життя, правильного харчування, фізичних вправ.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Педіатр; Дитячий гематолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей та підлітків. Приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, бронхітом, тонзилітом, атопічним дерматитом, вітрянкою, скарлатиною, гастритом. Спеціалізується на лікуванні гематологічних хвороб. Консультує з питань вакцинації.
Онкогематолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування та контроль за ходом терапії, оформлення довідок про стан здоров’я дітей, складання графіка вакцинацій. Також Наталія Олексіївна проводить патронаж новонароджених, консультації по грудному вигодовуванню.
Сімейний лікар
21 рік досвіду