Сторінка 4. Гематологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Aleksandr
Абсолютно некомпетентный врач по моему мнению
12 червеня '17 г.
Алла
Татьяна Петровна очень хороший врач, помогла правильно установить диагноз. Болезнь оказалась на ранней стадии. Назначила лечение, результат положительный. Болезнь отступила. Большое спасибо, доктор!
11 квітня '17 г.
Молодая, приятная и очень хороший врач. Я не однократно посещала Инну Ивановну. Всегда внимательно выслушает мои жалобы, даст назначение в письменном виде и хорошенько все распишет. Я придерживаюсь, и болезнь отходит. Спасибо, доктор!
10 квітня '17 г.
Марія Олегівна
Я знаходилася на лікуванні у клініці «Добрий прогноз». З першої хвилини перебування в клініці мене оточили привітні медсестри, які почали піклування про мене. Весь персонал дуже турботливий, у палаті чисто і затишно, не відчуваєш себе наче у лікарні, що дуже важливо для хворих. Дуже вдячна за лікування хіміотерапевту Ярославу Миколайовичу, за його турботу та підтримку не лише у стаціонарі, а й на відстані - у телефонному режимі. Дякую, лікарю, що вселили у мене надію на видужування! Ви найкращий!
23 травня '17 г.
Я прохожу лечение в клинике "Добрый прогноз", очень довольна всем, всем, всем. Обстановка абсолютно комфортная, ощущение что попал в санаторий. Персонал очень квалифицированный, доброжелательный и заботливый. Уверена в положительном результате моего лечения, за что спасибо моему лечащему онкологу Ярославу Николаевичу. Своим позитивом он заряжает на выздоровление! Спасибо Вам, Ярослав Николаевич, что по несколько раз, а то и десятков раз, заходите к своим пациентам и беспокоитесь о них. Для нас это очень важно!
12 червеня '17 г.
Педіатр
Київ с. Крюківщина, вул. Перемоги, 38
Педіатр
Викликати лікаря додому
Владимирець Олена Сергіївна лікар-педіатр другої категорії, проводить прийом дітей з народження. Займається діагностикою та лікуванням: захворювання органів дихання: трахеїт, бронхіт, пневмонія. Захворювання ЛОР-органів: отит, фарингіт, синусит, ларингіт. Дитячих інфекційних захворювань: вітряна віспа, скарлатина, коклюш, Коксакі. Захворювань шкіри: дерматити, стрептодермія, герпетичні та грибкові захворювання шкіри.
Педіатр, неонатолог
Гоман Інна Олександрівна - лікар-педіатр вищої категорії, неонатолог другої категорії. Лікар здійснює підтримку вагітних, консультує з питань догляду за новонародженими і грудного вигодовування. Лікує хвороби, які з'являються в ранньому віці у дітей, дихальної системи та алергічні захворювання. Проводить профілактичні огляди, та ведення дітей з 0 місяців до 18 років.
Хірург-онколог
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить огляд, підбір схем лікування, ведення пацієнтів з питань кардіології, гастроентерології, захворювань дихальних шляхів, огляд перед вакцинацією; інтерпретацію результатів лабораторних аналізів. Юлія Олександрівна також проводить зняття електрокардіограм, їх розшифрування.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та терапії захворювань травної системи. Займається складанням індивідуальної схеми лікування (включаючи інфузійну терапію на денному стаціонарі). Проводить онкологічний скринінг захворювань травного тракту.