Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Академмістечко)

Елеонора
Дуже хороший спеціаліст! Компетентно розбирається в проблемах. не призначає зайвих препаратів, що немало важливо в наш час. Я вважаю людина на своєму місці. У лікаря високий професійний рівень, це помітно одразу. Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Євген
Була у лікаря. Все пройшло добре. Мені дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар приділила мені дуже багато часу, озвучила мені мій діагноз, розписала що потрібно приймати. Консультація лікаря мені дуже сподобалася, все було зрозуміло.
03 березеня '20 г.
Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Виконує УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та щитовидної залози. Проводить біопсію печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, холецистит, ожиріння, виразкову хворобу шлунку, панкреатит та гепатити.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Гастроентеролог
Іван Сергійович спеціалізується на гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань стравоходу і шлунку, печінки, підшлункової залози та кишечника. Також лікар діагностує та лікує онкологічні захворювання шлунково-кишкового тракту.