Лікарі ендокринологи в Києві (метро Академмістечко)

Спасибо огромное Наталье Богдановне! При осложнениях по эндокринологии помогла выносить нашу малышку:) отзывчивая, добрая и специалист отличный!
30 листопада '-1 г.
Евгения
Внимательный , честный , приятный врач . Розложет все по полочкам . Доступно объяснит. Подбор лечения адекватный .Врач всегда на связи. Марина Анатольевна помогла с щитовичкой во время беременности.Всем рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Таня
Если вас беспокоит щитовидная железа, не оттягивайте поход к Марине Анатольевне. Она вам поможет, даже если кажется что ситуация плачевная. Убедилась в этом на личном опыте и вам советую!
03 липня '18 г.
К Марине Анатольевне приходила на консультацию. Были некоторые проблемы с щитовидной железой, думала, придется делать операцию. Врач досконально изучила мое состояние и назначила терапию. Чувствую себя гораздо лучше!
26 червеня '18 г.
Ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар - ендокринолог, фахівець в лікування захворювань ендокринної системи, пункційної біопсії, гормональних показників, проводить спостереження після операцій на щитовидній залозі, консультує щодо необхідності оперативного втручання, діагностика та лікування цукрового діабету та ін.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Ендокринолог
Доктор Андрусеньків Наталія Богданівна спеціалізується на терапії захворювань ендокринних залоз, а також недуг, пов'язаних з порушеннями гормонального фону. Проводить огляди на предмет збільшення щитовидної залози і наявності в ній ущільнень. Лікує гіпо- та гіпертиреоз, консультує пацієнтів з цукровим діабетом. Обстежує хворих з ознаками ожиріння і вираженого дефіциту маси тіла. У медичній практиці, в основному, використовує консервативні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3