Сторінка 3. Психотерапевти в Харкові

Александра
Елена Анатольевна, благодаря Вам мы с мужем передумали разводиться! Спасибо!
07 червеня '16 г.
Евгения
Поход к доктору спас наш брак!
25 вересня '16 г.
Помощь Елены Анатольевны неоценима. Безмерно благодарим от всей семьи
22 серпня '16 г.
Лиза Игоревна
Решение конфликтов всегда давалось мне нелегко, и чем дальше тем хуже... спасибо сеансам Елены, смогли наладить брак, ну а я разобралась немногов себе!
17 серпня '16 г.
Карина
Спасибо Вам за сыночка, аутизм стал проявляться гораздо меньше!
23 травня '16 г.
Марию Петровну рекомендовала подруга как хорошего психотерапевта и не обманула.
19 травня '16 г.
Психолог, Психотерапевт
Психолог вищої кваліфікаційної категорії за індивідуальним і сімейного консультування і терапії, спеціалізується в області дитячої психології, психотерапії і психоаналітики. Гештальт-консультант першого ступеня, гештальт-терапевт другого ступеня. Випускниця ХДУ ім. Каразіна та УІУВ, закінчила курси підвищення кваліфікації. Надає консультаційні послуги, проводить сеанси дитячої психотерапії.
Психотерапевт, медичний психолог, психіатр, нарколог
Викликати лікаря додому
Лікар психіатр, психотерапевт, нарколог із вищою категорією, кандидат медичних наук. Вікторія Ігорівна спеціалізується на психологічному консультуванні, дитячо-батьківських відносинах, Проводить психотерапію з використанням технік когнітивно-поведінкової терапії при лікуванні неврозів: депресія, тривожні розлади (панічний розлад, соціальна фобія, генералізований тривожний розлад, розлад тривоги за здоров'я, ПТСР та ін.) Вікторія Ігорівна при необхідності підбере і медикаментозне лікування.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Харків вул. Полтавский шлях 123
Психолог, Психотерапевт
Олена Геннадіївна спеціалізується в області психології і психотерапії. Працює з тривогами, страхами, депресіями, фобіями, панічними атаками, порушеннями харчової поведінки тощо.
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психіатр