Сторінка 4. Лікарі в Харкові (метро Історичний музей)

У моего мужа был биллиардный цирроз ,лечился 2года гомеопатией,но как ни странно диагноз уже поставили перед смертью,поэтому лечиться гомеопатией или нет это решение индивидуально ,нам оно ничего не дало .Может мы поздно уже обратились ,но будущее точно за гомеопатией
30 листопада '-1 г.
Анатолий Алексеевич
Хороший врач. Видно, что знает свое дело. Помог значительно улучшить мое состояние. Спасибо за оказанную помощь.
18 травня '16 г.
Анастасія
Звертались до лікаря разом з бабусею з приводу профілактичного огляду. Дуже розумна лікарка, ввічлива, тактовна, на прийомі уважно все вислухала, провела необхідний огляд и дала необхідні рекомендації. Рекомендую.
16 липня '16 г.
Георгий
Отличный врач с глубокими познаниями в области гомеопати. Рад, что довелось попасть к нему на прием, тепер регулярно у него консультируюсь.
05 вересня '16 г.
Гепатолог
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на гомеопатичному лікуванні. Сучасними унікальними методиками лікує захворювання печінки, струс мозку, бронхіальну астму. Практикує неоперабельних лікування варикозного розширення вен. Спостерігає пацієнтів з посттравматичними синдромами і вегетосудинною дистонією. Призначає терапію при ряді дерматовенерологічних недуг.
Онколог, Мамолог
Доктор Герасимова Любов Михайлівна спеціалізується на мамології та онкології. Діагностує рак молочних залоз і займається лікуванням цієї недуги. Кандидат медичних наук, лікує також доброякісні новоутворення різної етіології. Приймає пацієнток з болем у грудях, оглядає і консультує. Крім того, призначає лікування при мастопатії.
Онкохірург, Ендоскопіст
Доктор Драган Олександр Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів з підозрою на ракові новоутворення. Проводить огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, встановлює наявність раку, джерела кровотечі, діагностує захворювання на ранніх стадіях.Занімается розробкою методів лікування раку і метастаз з використанням методу хірургічного втручання. Займається терапією хворих на рак, лікує пухлини.
Кардіолог, терапевт
Специализируется на диагностике, лечении заболеваний сердца и сосудов, а также общего состояния пациента.
Психолог дитячий
Записатися на прийом7 онлайн записів
Дерматолог, трихолог, косметолог
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.
Дієтолог. Валеолог. Остеопат, тілесно-орієнтований терапевт.
Фахівець, який бездоганно використовує біоімпедансне тестування, комплексне дослідження вашого поточного стану для покращення здоров’я шляхом тонкого настроювання існуючого способу життя клієнта. Оцінка результатів біоімпедансного тестування проходить у зв'язку з клінічними аналізами, способом життя, психоемоційним станом, історією захворювань та цілями клієнта. Так ми не лише лікуємо існуючі проблеми, а й унеможливлюємо причини нових. Консультація також включає розробку індивідуальних програм: персональний план досягнення цілей – управління вагою, покращення загального самопочуття, підтримка енергії.
Дерматовенеролог
Експерт в галузі ЗПСШ (ЗППП) готовий надавати якісну медичну допомогу, ви можете розраховувати на високопрофесійний підхід
Дерматолог, Трихолог, Косметолог
Доктор Татузян Євгенія Геннадіївна надає медичні послуги з лікування і профілактики хвороб шкіри і волосся. Проводить ручні і апаратні косметологічні процедури, включаючи омолодження за допомогою ін'єкцій і лазера. Лікує дерматити, акне і вугровий висип. Відновлює здоров'я волосся. Індивідуально підбирає маски і засоби догляду за шкірою обличчя.