Лікарі неврологи в Харкові (метро Історичний музей)

Владимир
Я очень благодарен Кравец Ларисе Александровне, за проделанную мне помощь, по восстановлению, после левостороннего инсульта. У меня была нарушенная способность двигать правой рукой и ногой, плохая речь. Реабилитационный план оказался вполне эффективным. Спасибо большое.
22 липня '18 г.
Лариса
В последние время начала чувствовать постоянную боль в области пояснице, онемение и слабость ног. Обратилась к Кравец Ларисе Александровне. Она как опытный врач невролог, определила позвоночную грыжу. Назначила консервативное лечение длительностью один месяц. Рекомендую.
01 липня '18 г.
Невролог
Лікар Кравець Лариса Олександрівна працює в області неврологи, має 38-річний стаж, другу категорію. Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи вродженого, гормонального, інфекційно-запального, дегенеративного генезу. Складає реабілітаційний план після перенесеного інсульту для швидкого відновлення чутливості і рухової активності.
Харків вул. Донець-Захаржевського,2 (4 поверх)Будівля "Сбербанк". м.Історичний музей66м.Архітектора Бекетова144
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із неврологічними захворюваннями. Проводить ЕЕГ, РЕГ, Ехо-ЕГ. Займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли інсульт, наслідки черепномозкових травм, енцефаліт, менінгіт. Спеціалізується на лікуванні епілепсії, астенічного синдрому та багатьох інших неврологічних патологій.
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Успішно лікує нейроциркуляторну дистонію, дисциркуляторну енцефалопатію, вегетосудинну дистонію, хворобу Паркінсона, розсіяний склероз. Допомагає відновитися пацієнтам після перенесених інсультів і травм.
Кардіолог-аритмолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії серцево-судинних захворювань. Здійснює консультативний прийом у клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Успішно лікує нейроциркуляторну дистонію, гіпертонічну хворобу, серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця та постінфарктний кардіосклероз.