Лікарі діагности в Харкові (метро Історичний музей)

Ніна
Висококваліфікована фахівець, залишилися дуже задоволені прийомом. Зміг швидко знайти підхід до дитини. Данні рекомендації допомогли. Безперечно прийдемо ще! Щиро вдячні фахівцю за проведену відмінну роботу!
08 березеня '20 г.
Інна
Дуже добре, сподобався професіоналізм. Я залишилася задоволена його консультацією! Професіонал дійсно грамотний! Дитячий хірург - це досить специфічна робота у лікарів, яка вимагає знань багатьох речей, я отримала досить хорошу, повну консультацію!
03 лютого '20 г.
Валера
Прохожу диагностику у доктора Нальковской уже не в первый раз и каждый раз доволен результатом. Врач она очень хороший, знает, что делает. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
03 серпня '16 г.
УЗД-фахівець
Доктор Нальковська Людмила Василівна має другу кваліфікаційну категорію в УЗ-діагностики. Проводить процедури дослідження органів черевної порожнини. Також оцінює стан м'яких тканин. Виконує дуплексне сканування, завдяки чому візуалізує венозну систему. Крім того, компетентна в доплерографії.
Ортопед дитячий, хірург дитячий, фахівець УЗД
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом пацієнтів, кінезіотейпірованіе, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості, первинну хірургічну обробку ран, видалення новоутворень м'яких тканин, видалення родимок гострим способом, електрокоагуляцію папілом, видалення бородавок мозолів, резекцію врослого нігтя, ультразвукову діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних патологій. Проводить лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює ведення вагітності та підготовку до пологів. Приймає пацієнток з ендометріозом, ендометритом, ерозією шийки матки та кістами яєчників.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Лікар УЗД
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Виконує УЗД органів малого тазу у чоловіків та жінок. Проводить УЗД піднебінних мигдалин, слинних залоз, регіонарних лімфатичних вузлів та м'яких тканин.
Акушер-гінеколог, гінеколог, ендоскопіст, УЗД-фахівець
Володіє всіма сучасними лікувальними і діагностичними навичками, включаючи гінекологічну ендоскопію, оперативне лікування. Виконує ультразвукову діагностику ОЧП, ОМТ, заочеревинного простору, щитовидної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів. Проводить дослідження плоду на всіх триместрах беременності.
УЗД-фахівець
Лікар займається виявленням різноманітних хвороб за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, молочних залоз. Проводить гінекологічне УЗД органів малого тазу (інтравагінальне та трансабдомінальне). Здійснює скринінг та моніторинг вагітних.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Онкохірург, Ендоскопіст
Доктор Драган Олександр Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів з підозрою на ракові новоутворення. Проводить огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, встановлює наявність раку, джерела кровотечі, діагностує захворювання на ранніх стадіях.Занімается розробкою методів лікування раку і метастаз з використанням методу хірургічного втручання. Займається терапією хворих на рак, лікує пухлини.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.
Кардіолог, функціональний діагност
Лікар спеціалізується на виявленні, терапії та профілактиці серцево-судинних патологій. Виконує холтерівське моніторування АТ. Лікує стенокардію, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, аритмію. В роботі використовує сучасні методики.