Лікарі андрологи в Харкові (метро Історичний музей)

Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
20 грудня '23 г.
Игорь Анатольевич врач от бога,делал моему сыну операцию 1 этап в апреле 2020года,у нас гипоспадия,все прошло очень хорошо,ждем очередь на второй этап операции.
30 листопада '-1 г.
Алла Ив.
Просто чудовий спеціаліст. Нещодавно консультувалися у нього. У моєї дитини була певна проблема, не те щоб дуже серйозна, але не приємна. Лікар порадив оперативне втручання. Ми згодилися. Все пройшло успішно. Дякую спеціалісту!
17 лютого '20 г.
Роман
У мого хлопчика, розвинулася досить часта проблема, фімоз. Вирішила звернутися за допомогою до адекватного лікаря. Друзі порекомендували Ігоря Анатолійовича. Це справжній професіонал - хочу сказати я Вам. Швидко та ефективно допоміг у вирішенні проблеми.
04 березеня '20 г.
Дитячий хірург, уролог
Лікар спеціалізується на оперативних втручаннях при грижах, ендоскопічній корекції міхурово-сечовідного рефлюксу. Виконує цистоскопію. Проводить видалення новоутворень шкіри та м'яких тканин. Приймає пацієнтів з фімозом, варикоцеле та баланопоститом. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Уролог, Андролог
Лікар-уролог і андролог вищої категорії кваліфікації спеціалізується на лікуванні хвороб чоловічої статевої системи. Діагностує такі недуги, як простатит, цистит, аденому простати. Призначає відповідну терапію. Практикує медикаментозне і операбельний лікування. Лікує пацієнтів з ЗПСШ. Спостерігає хворих хронічними недугами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з простатитом, аденомою простати, чоловічим безпліддям та еректильною дисфункцією. В роботі використовує сучасні методики.