Лікарі онкологи в Харкові (метро Історичний музей)

Станислав
Врач брала анализы лично. Потом поставила несуществующий диагноз "трихомониаз" и прописала дорогостоящее лечение с капельницами и т.д.. Мне хватило ума обратиться к другому специалисту и стать анализы в независимой лаборатории, которые показали что я здоров. Вот так я сходил к ней на прием.
30 листопада '-1 г.
Алина
Пришла по скидочному купону с витаграммы и совету подруги и осталась очень довольна квалифицированой консультацией и назначениям. Понравился подход и прозрачность в диагнозе и выборе лечения. Буду возвращатся сама вновь и вновь к Светалне Ивановне и советую другим у кого опустились руки после долгих поисков своего врача.
23 жовтня '17 г.
Илона
Я очень благодарна Светлане Ивановне за оказанную помощь. До того. Как записались к ней на прием обошли уже несколько врачей, прошли несколько курсов лечения, которые, к сожалению, эффективными не были. А Светлана Ивановна диагноз на первом приеме поставила, и курс назначенного лечения действительно помог избавиться от заболевания. Соблюдаем все ее рекомендации, и болезнь не возвращается. Большое спасибо за помощь!
03 березеня '17 г.
Индивидуальное отношение к пациенту и конфиденциальность всех исследований и лечения у Светланы Ивановны вам обеспечены. За что и ценю!
17 червеня '16 г.
Венеролог, дерматолог, косметолог, дерматовенеролог, дерматоонколог
21 рік досвіду
Лікар дерматовенеролог, косметолог регулярно бере участь в освітніх заходах для лікарів, з'їздах дерматовенерологів України, Європи, Азії. Спеціаліст по сучасній діагностиці та новітнім методам лікування дерматологічних та венерологічних хвороб. Веде дитячий прийом.
Онколог, Мамолог
Доктор Герасимова Любов Михайлівна спеціалізується на мамології та онкології. Діагностує рак молочних залоз і займається лікуванням цієї недуги. Кандидат медичних наук, лікує також доброякісні новоутворення різної етіології. Приймає пацієнток з болем у грудях, оглядає і консультує. Крім того, призначає лікування при мастопатії.
Онкохірург, Ендоскопіст
Доктор Драган Олександр Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів з підозрою на ракові новоутворення. Проводить огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, встановлює наявність раку, джерела кровотечі, діагностує захворювання на ранніх стадіях.Занімается розробкою методів лікування раку і метастаз з використанням методу хірургічного втручання. Займається терапією хворих на рак, лікує пухлини.
Онколог, хіміотерапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням онкологічних захворювань. Підбирає курс хіміотерапії відповідно до діагнозу пацієнта, супутніх патологій та результатів аналізів. Бере активну участь в конференціях та семінарах. В роботі використовує сучасні методики.