Татузян Євгенія Геннадіївна

Дерматолог, Трихолог, Косметолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Татузян Євгенія Геннадіївна надає медичні послуги з лікування і профілактики хвороб шкіри і волосся. Проводить ручні і апаратні косметологічні процедури, включаючи омолодження за допомогою ін'єкцій і лазера. Лікує дерматити, акне і вугровий висип. Відновлює здоров'я волосся. Індивідуально підбирає маски і засоби догляду за шкірою обличчя.

Кристина
К доктору Татузян хожу регулярно. Благодаря ей моя кожа просто светится))) Большое спасибо за красивую кожу и волосы.

• 2004 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. — Аспірантура в Харківському національному медичному університеті (ХНМУ), кафедра патофізіології, м. Харків;
  • Науковий ступінь — кандидат медичних наук.

• 2004 р. — Курси косметології при ОККВД №1;
  • 2005 р. — Курси мезотерапії і контурної пластики в центрі "VIP Україна", м. Київ;
  • 2005 р. — Курси по застосуванню в лікувальній практиці Ботулінотоксин типу А;
  • 2006 р. — Курси по застосуванню хімічних пілінгів в практиці дерматолога і косметолога.

• Член Української асоціації дерматовенерологів і косметологів.