Лікарі пластичні хірурги в Харкові (метро Історичний музей)

Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
19 березеня '20 г.
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
25 лютого '20 г.
Лікар-комбустіолог, фахівець з естетичної медицини та пластичної хірургії
Міжнародний експерт Institute Hyalual і PBSerum, міжнародний Сертифікований тренер Аptos. Розробник інноваційної технології Програмоване Ремоделювання Рубців (лікування рубців будь-якого виду і віку) і протоколів лікування ускладнень естетичної медицини - патологічної фіброз, запалень, гранульоми, гелеоми після ін'єкцій будь-яких філерів, ниткової та хірургічної пластики. Автор понад 40 наукових робіт.
Хірург, пластичний хірург, комбустіолог