Лікарі хірурги в Харкові (метро Історичний музей)

Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
20 грудня '23 г.
Игорь Анатольевич врач от бога,делал моему сыну операцию 1 этап в апреле 2020года,у нас гипоспадия,все прошло очень хорошо,ждем очередь на второй этап операции.
30 листопада '-1 г.
Алла Ив.
Просто чудовий спеціаліст. Нещодавно консультувалися у нього. У моєї дитини була певна проблема, не те щоб дуже серйозна, але не приємна. Лікар порадив оперативне втручання. Ми згодилися. Все пройшло успішно. Дякую спеціалісту!
17 лютого '20 г.
Роман
У мого хлопчика, розвинулася досить часта проблема, фімоз. Вирішила звернутися за допомогою до адекватного лікаря. Друзі порекомендували Ігоря Анатолійовича. Це справжній професіонал - хочу сказати я Вам. Швидко та ефективно допоміг у вирішенні проблеми.
04 березеня '20 г.
Дитячий хірург, уролог
Лікар спеціалізується на оперативних втручаннях при грижах, ендоскопічній корекції міхурово-сечовідного рефлюксу. Виконує цистоскопію. Проводить видалення новоутворень шкіри та м'яких тканин. Приймає пацієнтів з фімозом, варикоцеле та баланопоститом. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Хірург. Флеболог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних захворювань. На практиці використовує хірургічні методи впливу. Лікар проводить терапію тромбофлебіту, варикозного розширення вен, тромбозу і трофічних виразок. Схему лікування призначає після комплексного обстеження.
Ортопед дитячий, хірург дитячий, фахівець УЗД
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом пацієнтів, кінезіотейпірованіе, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості, первинну хірургічну обробку ран, видалення новоутворень м'яких тканин, видалення родимок гострим способом, електрокоагуляцію папілом, видалення бородавок мозолів, резекцію врослого нігтя, ультразвукову діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Онкохірург, Ендоскопіст
Доктор Драган Олександр Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів з підозрою на ракові новоутворення. Проводить огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, встановлює наявність раку, джерела кровотечі, діагностує захворювання на ранніх стадіях.Занімается розробкою методів лікування раку і метастаз з використанням методу хірургічного втручання. Займається терапією хворих на рак, лікує пухлини.
Хірург, пластичний хірург, комбустіолог