Лікарі гінекологи в Харкові (метро Історичний музей)

Валерия Владимировна вела мою беременость 20 лет назад, благодаря ей уменя есть сын, она работала в 6 родноме Харькова, за внукоми прийдем к Вам, сынок 180 и здоров сейчас, больше у меня детей небыло, спасибо за сыночка, беременность была сложной
30 листопада '-1 г.
Мілана
Лікар прийняла мене вчасно, швидко і якісно провела прийом, все докладно розповіла, я отримала відповіді на усі свої питання, а також призначила мені необхідні препарати. Я залишилася задоволена отриманою консультацією. Рекомендую!
04 лютого '20 г.
Ліда
Лікар привітна, уважна, все вислухала, детально про все розповіла. Спілкування проходить у доброзичливій та невимушеній обстановці. Призначене лікування та рекомендації допомогли. Дуже сподобалася. Обов'язково прийду ще!
13 лютого '20 г.
Отличный специалист и человек, была у нее на осмотре, все рассказала, обьяснила, очень понятно и доходчиво. Спасибо большое.
25 січня '18 г.
Акушер-гинеколог
Лікар спеціалізується на підготовці та веденні вагітності. Працює з патологіями вагітності (викидень, ранні пологи). Займається лікуванням безпліддя, травм і запальних процесів шийки матки. Розробляє індивідуальні схеми медикаментозної терапії.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, займається консультуванням, лікуванням захворювань шийки матки, а також хвороб ендокринологічного профілю, що впливають на функціонування репродуктивної системи жінки. Крім того, лікує полікістоз яєчників та інші новоутворення доброякісного характеру. Здійснює медикаментозні аборти на ранніх термінах вагітності. В роботі застосовує інноваційні методи діагностики і терапії.
Гінеколог дитячий
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних патологій у дівчаток від 0 до 18 років. Проводить профілактичні огляди. Приймає дівчаток з затримкою статевого розвитку, порушеннями менструального циклу, аномаліями розвитку зовнішніх та внутрішніх статевих органів. Лікує молочницю, кісти яєчників, хламідіоз, гіперплазію ендометрія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних патологій. Проводить лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює ведення вагітності та підготовку до пологів. Приймає пацієнток з ендометріозом, ендометритом, ерозією шийки матки та кістами яєчників.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Акушер-гінеколог, гінеколог, ендоскопіст, УЗД-фахівець
Володіє всіма сучасними лікувальними і діагностичними навичками, включаючи гінекологічну ендоскопію, оперативне лікування. Виконує ультразвукову діагностику ОЧП, ОМТ, заочеревинного простору, щитовидної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів. Проводить дослідження плоду на всіх триместрах беременності.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя та порушень менструального циклу. Здійснює ведення вагітності та готує до пологів. Консультує з питань планування сім'ї та використання сучасних методів контрацепції. Виконує встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі.
Дерматовенеролог
Лікар займається лікуванням захворювань шкіри із застосуванням методу гомеопатії (гомеомезотерапії). Також здійснює прийом пацієнтів із патологіями, які передаються статевим шляхом. Спеціалізується на видаленні новоутворень шкіри та слизових статевих органів (родимки, папіломи, кондиломи).
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.
Дерматовенеролог
Експерт в галузі ЗПСШ (ЗППП) готовий надавати якісну медичну допомогу, ви можете розраховувати на високопрофесійний підхід
Хірург, пластичний хірург, комбустіолог