Сторінка 5. Гінекологи в Харкові

Так получилось, что к Шепель я дважды обращалась для исследования. Ирина Игоревна оба раза была очень точна при прогнозировании причин заболевания и постановке диагноза. Она замечательный специалист!
02 січня '17 г.
Лена
С Ириной Анатольевной пережили все! и мои страхи по поводу беременности, и токсикозы, и недомогания и роды) Это потрясающий человек и доктор от Бога просто)))
12 жовтня '17 г.
Была у Ирины Анатольевны на кольпоскопии. Диагностика прошла быстро, доктор тут же сделал заключение и озвучила мне результаты. В целом я довольна.
12 жовтня '17 г.
Замечательная врач!!! Я в восторге от нее!!! Всем ее рекомендую!!!
Ника
Ирина Анатольевна - лучший врач, у которого я когда-либо была! Лечилась у нее от эрозии. До этого побывала у многих "специалистов", в итоге только ухудшила ситуацию. Если б знала, сразу бы к ней пошла - врач хорошая, сразу разобралась в ситуации. Конечно, одними медикаментами не обошлось - пришлось лечиться комплексно. В итоге делали радиоволновое лечение. Но все не зря - теперь я полностью здорова, а все благодаря этому Врачу с большой буквы. Всем советую!
06 лютого '17 г.
Наталка
Эрозию шейки матки лечила у специалиста Ситниковой Ирины Анатольевны. Врач использовал комплексный подход к лечению, включая радиоволновую методику. В результате чистая шейка матки и у меня теперь нет угрозы осложнений. О враче осталась хорошего мнения.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Займається лікуванням безпліддя, ЗПСШ, патологій шийки матки, порушень циклу тощо. Виконує кольпоскопію, УЗД-діагностику органів малого таза у жінок.
Акушер - гінеколог. Онкогінеколог. Лікар УЗД.
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій, безпліддя. Проводить гінекологічні хірургічні втручання. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, кольпоскопію, лікувально-діагностичне вишкрібання і біопсію шийки матки.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.
Дерматовенеролог
Експерт в галузі ЗПСШ (ЗППП) готовий надавати якісну медичну допомогу, ви можете розраховувати на високопрофесійний підхід
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Виконує відеокольпоскопію, УЗД органів малого тазу і молочних залоз. Проводить діагностичне вишкрібання матки. Лікує гінекологічні патології і ЗПСШ. Консультує з приводу планування сім'ї.
Акушер-гінеколог, ендокринолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із гінекологічними захворюваннями. Проводить лікування за напрямками: ендокринологія, остеопатія у гінекології, гірудотерапія. Успішно лікує ерозію шийки матки, аномальні маткові кровотечі, міому матки, безпліддя ендокринного характеру та ендометріоз.
Хірург, пластичний хірург, комбустіолог
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, має вищу кваліфікаційну категорію, займається питаннями планування сім'ї, супроводом вагітності, профілактикою і лікуванням широкого спектру гінекологічних патологій. Бихаленко Олена Георгіївна надає консультації щодо питань контрацепції, проводить діагностику безпліддя у жінок, запальних процесів в малому тазу. Допомагає в терапії виявлених патологій.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні захворювань жіночих статевих органів (запальні, гормональні та інфекційні), захворювань шийки матки. Проводить консультацію з планування сім'ї, безпліддя, порушень менструального циклу. Тетяна Василівна проводить установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікар постійно вдосконалює свої знання та навички, відвідуючи конференції, семінари, курси.
Харків вул. Дарвіна 8/10 (міська студенська лікарня) м.Архітектора Бекетова31м.Пушкінська124