Інстинкт Сонця, медичний центр

5.1
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 10:00-16:00

Запис має бути підтверджено оператором

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.

Інстинкт Сонця, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 300
  • Дуплексне сканування артерій і вен нижніх кінцівок 500
  • УЗД органів малого тазу для жінок (матка, яєчники, шийка матки, сечовий міхур). Видача висновку 250
  • УЗД органів малого тазу для чоловіків (простату, сечовий міхур, визначення рівня залишкової сечі). Видача висновку * необхідно попередньо наповнити сечовий міхур 250
  • УЗД сечового міхура з вимірюванням рівня залишкової сечі 200
  • УЗД надниркових залоз (необхідна попередня підготовка). Видача висновку 175
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур). Видача укладання *необхідно утриматися від їди 4-5 годин 300
  • УЗД колінного суглоба. Видача висновку 200
  • УЗД нирок і сечового міхура з вимірюванням рівня залишкової сечі 250
  • УЗД нирок. Видача висновку 200
  • УЗД печінки. Видача висновку 175
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 75
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 150
  • Кольпоскопія з розшифровкою 200
  • Масаж передміхурової залози від 300
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (необхідна консультація лікаря перед процедурою, спіраль оплачується додатково) від 500
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (необхідна консультація лікаря перед процедурою) від 300
  • Проведення радіохвильового лікування патології шийки матки апаратом ЕХВЧ "Надія-4" від 1 000
  • Конізація шийки матки від 1 800
  • Взяття біопсії шийки матки радіохвильовим методом за допомогою апарату ЕХВЧ "Надія-4", у вартість включено гістологію 700
  • Проведення інгаляційної терапії *У вартість не входять лікарські засоби від 75
  • Контрольний огляд лікарем-дерматологом після видалення новоутворення від 75
  • Катетеризація слухової труби від 140
  • Продування слухових труб по Політцеру від 100
  • Промивання гайморової пазухи через катетер від 170
  • Промивання лакун мигдалин (у вартість входять лікарські засоби) від 200
  • Проведення пункції гайморової пазухи (у вартість входять лікарські засоби) від 450
  • Проведення санації придаткових пазух носа за методом Проітца ("Ку-кушка") (у вартість входять лікарські засоби) від 140
  • Ще...
  • Розкриття нагноєного утворення поверхневих шарів (що не вимагає постановки дренажу) 1 000
  • Ін'єкції у капсулу від 400
  • Проведення дренуючого масажу століття (1 око) від 100
  • Проведення зондування з промиванням слізних шляхів від 800
  • Проведення обробки століття/кон'юктивальної порожнини (1 око) від 100
  • Проведення рефлексотерапії від 250
  • Медогляд перед відвідуванням басейну з видачею допуску (первинна консультація лікаря-терапевта з оцінкою шкірних покривів. Довідка видається за результатами огляду) від 150
  • PRP-терапія у травматології. Вакуумний забір крові, центрифугування (процес виділення плазми), ін'єкційне введення плазми 1 500
  • Введення лікарських засобів у місце травми від 500
  • Голкова апоневротомія при контрактурі Дюпюїтрена І категорія складності від 2 000
  • Голкова апоневротомія при контрактурі Дюпюїтрена ІІ категорія складності від 3 000
  • Голкова апоневротомія при контрактурі Дюпюїтрена ІІІ категорія складності від 4 000
  • Голкова лігаментотомія при хворобі Нотта (клацаючий палець) від 3 800
  • Первинна хірургічна обробка рани III категорія складності від 850
  • Хірургічне видалення новоутворень I категорія складності від 900
  • Хірургічне видалення новоутворень II категорія складності від 1 350
  • Хірургічне видалення новоутворень III категорія складності від 2 050
  • Розтин і дренування гнійного освіти (фурункул, карбункул, абсцес, флегмона, панарицій, парапроктит, нагноившиеся: атероми, гематоми, кісти куприка) I категорія складності від 900
  • Перев'язка ІІІ складності від 200
  • Перев'язка II складності від 150

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Інна
Зверталася до лікаря- ревматолога Мартовицкого Д.В. Мені тут допомогли. Рекомендую лікаря як ревматолога і медцентр. До цього без толку ходила до 2 інших лікарів в інших лікарнях.
Обратилась за консультацией к ревматологу Мартовицкому Дмитрию Владимировичу, осталась довольна,назначил необходимые анализы ,подобрал грамотно лечение,был вежлив и внимателен, вообще мед центр Инстинкт солнца расположен удобно,добираться легко,нет очередей и принимают вовремя ,девочки администраторы тоже вежливые.Советую!!!
27 травня '21р.
Обратилась к лору Марине Сергеевна, очень внимательная и приятная, назначила лечение и анализы во второй приём онлайн я не успела сдать все анализы и мы договорились после получения результатов ещё связаться, но мне сказали надо ещё раз заплатить за консультацию. Очень неудобно когда не можешь связаться с врачом и за каждый вопрос платить как за консультацию.
Арина
УЗИ произвели, но действия администратора некомпетентные, сервис не понравился. Свою некомпетентность всячески перекладывает на клиента (сам виноват если, что не так)
Александр
Отвратительный сервис и непрофессиональный подход.
Татьяня
Была на приеме по поводу УЗИ вен нижних конечностей. впечатление насчет обслуживания -самые лучшие. Единственно, что немного смущает- УЗИ делал врач-хирург из отделения гнойной хирургической инфекции 17 больницы. Прямой профессиональной связи не вижу. Немного проанализировав, могу сказать, что и профессиональной консультации как заявленого ФЛЕБОЛОГА не получила.
была вчера на экг у врача Стороженко Т.Е. (так на расшифровке указано). Самые приятные впечатления! Быстро, профессионально. Внимательно выслушали все, что я рассказала о симптомах, самочувствии, а дама я разговорчивая))) очень уютно на этаже и тихо. и очень тепло. при записи он-лайн рекомендую перезвонить чуть позже самим, иначе придется долговато ждать подтверждения заказа (я через час сама позвонила и вот тогда перезвонили довольно быстро). приеду в клинику еще. удобное расположение и работают до 19.00
Карина
В центрі «Інстинкт Сонця» працює відмінний терапевт. Він позбавив мене від захворювань дихальної системи. Лікар компетентний, уважний, пояснює все зрозумілою для простої людини мовою. Щиро вдячна.
Алина
Несколько раз была на массаже в этом медицинском центре. Здесь работают настоящие профессионалы, после каждого сеанса я чувствовала неимоверное облегчение и расслабление. Кто хочет попасть на хороший массаж, то рекомендую «Инстинкт Солнца».
Іра
Зверталася в даний медичний заклад до гінеколога. Лікар допоміг мені усунути порушення менструального циклу, після чергового нервового перенапруження. Спеціаліст досвідчений, уважний, вивчає проблему з усіх сторін, тому і лікування виявилося ефективним.
Богдана
Про цей медичний центр у мене залишилися тільки хороші враження. Я робила тут ультразвукову діагностику під час вагітності. Лікар уважна, досвідчена, а також доброзичлива і привітна. Рідко зустрічаю таких людей в медицині.
Полина
Наблюдаюсь в «Инстинкте Солнца» уже несколько лет, и являюсь постоянным клиентом. Здесь я делала различные диагностики, а также была на приеме уже почти у всех специалистов. Я осталась довольна всеми услугами.
Дмитрий
Когда я столкнулся с дерматологическими заболеваниями, отец посоветовал мне обратиться в медицинский центр «Инстинкт Солнца». Здесь работает лучший дерматолог. Врач с легкостью определил диагноз и назначил эффективное лечение, через несколько дней мне стало легче. Я благодарен за помощь.
Виктор
Был на консультации в уролога в «Инстинкте Солнца». В целом, меня здесь все устроило. И врач оказался опытный, и цены адекватные, а главное, что результат отменный. Теперь я здоров. Благодарю.
Я давно уже знакома с медицинским центром «Инстинкт Солнца». Я побывала на консультации в гинеколога, терапевта и отоларинголога. Все врачи мне понравились, дали исчерпывающие консультации. За такие качественные услуги не жалко деньги платить.
Хороший медцентр. Домашний, уютный

Пропозиції клініки

Полный медицинский скрининг
Медицинский оздоровительный центр "Инстинкт Солнца" предлагает комплексные программы по лечению и диагностике организма.

нова ціна

3500 грн
Придбати
Комплекс инъекционного лечения
Медицинский оздоровительный центр "Инстинкт Солнца" предоставляет комплекс инъекционного лечения.

нова ціна

7000 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
8,5
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-16:00 Н: 10:00-16:00
Харків вул. Полтавський шлях, 115 м.Південний вокзал5 4
8,2
3D КТ на вул. Полтавський Шлях спеціалізується на виконанні комп'ютерної 3D томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації. Методика конусно-променевої комп'ютерної томографії, яка використовується в центрі, дозволяє отримувати точну інформацію при мінімальних дозах для організму людини (25 - 55 мкЗв).
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00