Сторінка 3. Гінекологи в Харкові

Так получилось, что к Шепель я дважды обращалась для исследования. Ирина Игоревна оба раза была очень точна при прогнозировании причин заболевания и постановке диагноза. Она замечательный специалист!
02 січня '17 г.
Лена
С Ириной Анатольевной пережили все! и мои страхи по поводу беременности, и токсикозы, и недомогания и роды) Это потрясающий человек и доктор от Бога просто)))
12 жовтня '17 г.
Была у Ирины Анатольевны на кольпоскопии. Диагностика прошла быстро, доктор тут же сделал заключение и озвучила мне результаты. В целом я довольна.
12 жовтня '17 г.
Замечательная врач!!! Я в восторге от нее!!! Всем ее рекомендую!!!
Ника
Ирина Анатольевна - лучший врач, у которого я когда-либо была! Лечилась у нее от эрозии. До этого побывала у многих "специалистов", в итоге только ухудшила ситуацию. Если б знала, сразу бы к ней пошла - врач хорошая, сразу разобралась в ситуации. Конечно, одними медикаментами не обошлось - пришлось лечиться комплексно. В итоге делали радиоволновое лечение. Но все не зря - теперь я полностью здорова, а все благодаря этому Врачу с большой буквы. Всем советую!
06 лютого '17 г.
Наталка
Эрозию шейки матки лечила у специалиста Ситниковой Ирины Анатольевны. Врач использовал комплексный подход к лечению, включая радиоволновую методику. В результате чистая шейка матки и у меня теперь нет угрозы осложнений. О враче осталась хорошего мнения.
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить медикаментозне лікування ерозії шийки матки. Виконує кольпоскопію. Консультує з питань підбору контрацепції. Лікує кандидоз, вагініт, гіперплазію ендометрія, ендометріоз, клімакс та інші хвороби.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Досвідчений лікар, застосовує сучасні методи лікування, володіє навичками ультразвукової діагностики, проводить малі оперативні втручання.
Акушер-гінеколог
Профілактика ЗПСШ. Лікування клімаксу, дисфункції яєчників, ерозії та інших захворювань шийки матки. Виконує установку внутрішньоматкової спіралі.
Акушер-гінеколог
Лікар лікує різні запальні захворювання зовнішніх та внутрішніх статевих органів (бартолініт, вульвіт, вагініт, кольпіт, сальпінгоофорит, ендометрит). Приймає пацієнток з ендометріозом, полікістозом яєчників, міомою матки, опущенням матки. Виконує кольпоскопію. В роботі використовує такі методики як плазмотерапія, фізіотерапія BTL EMSELLA.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить індивідуальний підбір контрацепції. Виконує медикаментозне переривання небажаної вагітності. Здійснює підготовку до вагітності і її супровід. Лікує патології шийки матки, безпліддя, ендометріоз і міому матки.
Гінеколог дитячий
21 рік досвіду
Світлана Володимирівна – кваліфікований і досвідчений лікар. Є науковим співробітником відділення дитячої гінекології ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України».
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
31 рік досвіду
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Лікує кісти яєчників, безпліддя, ендометріоз, міому матки, спайкову хворобу органів малого тазу та випадіння статевих органів. Проводить припікання ерозії лазером, міомектомію та радіохвильове лікування ерозії шийки матки.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар акушер гінеколог першої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, захворювань шийки матки та ін. Також лікар проводить УЗД органів малого тазу, встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі, встановлення песарію при вагітності, лабіопластику або пластику статевих губ, гіменопластику (відновлення цноти).
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Гінеколог
Гінеколог Грищенко Е.В. спеціалізується на виявленні та лікуванні інфекційних і запальних процесів, а також їх наслідків, хвороб жіночої репродуктивної системи, вроджених патологій, гормональних збоїв. Доктор Грищенко займається лікуванням ЗПСШ, нетримання сечі.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Акушер-гінеколог
Експерт з гормональних захворювань жіночої статевої сфери, безпліддя і невиношування вагітності ендокринної природи.