Бихаленко Алена Георгіївна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог, має вищу кваліфікаційну категорію, займається питаннями планування сім'ї, супроводом вагітності, профілактикою і лікуванням широкого спектру гінекологічних патологій. Бихаленко Олена Георгіївна надає консультації щодо питань контрацепції, проводить діагностику безпліддя у жінок, запальних процесів в малому тазу. Допомагає в терапії виявлених патологій.

Вера
Врач-гинеколог Быхаленко Алена Георгиевна. 21 октября 2019 г. я была у нее на консультации. Врач не понравилась, т.к. отношение к пациенту такое, каким было в советское время в поликлиниках. Мне пришлось встать и уйти из ее кабинета, так как: 1. Врач хамила и грубила, и даже слегка повышала голос, пытаясь морально подавить меня 2. Врач не проконсультировала меня по моим вопросам. Я пришла с папкой анализов и результатов УЗИ на руках, а также списком вопросов, которые я заранее подготовила. С самого начала нашего разговора врач общалась недружелюбно и высокомерно. В процессе моих вопросов, Быхаленко А.Г. резко перебила меня, сказав что "на каждого пациента у нее отведено 20 минут, и если мы тут будем разговаривать, то она не успеет взять у меня мазки". Это было сказано резко, в грубой форме. На что я развернулась и ушла. Все общение продлилось ровно 9 минут. Денег с меня взяли 300 грн, как за полноценную консультацию, хотя я не только ничего не получила от врача, но и потратила свое время и нервы. Кстати, я передала свой отзыв на врача администратору, но, несмотря на это, с меня взяли полноценную оплату Я не знаю ,какой она специалист, т.к. оценить ее как специалиста возможности у меня не было. Вера

Ответ клиники:

Уважаемая Вера! Спасибо за отзыв, Ваши замечания помогают нам устранять недостатки и качественнее оказывать медицинские услуги. Нам очень жаль, что между Вами и врачом- гинекологом Быхаленко А. Г. не возникло доверительного контакта во время приема. Алена Георгиевна - специалист высшей категории, очень опытный, думающий и постоянно развивающийся врач, у нее много постоянных и благодарных пациентов. В Вашем случае, видимо, сработал человеческий фактор, что нисколько не оправдывает врача. С Быхаленко А. Г. Была проведена беседа о внимательном и чутком отношении к пациенту. Извините за причиненные неудобства и будьте здоровы!
Марьяна
У меня была эрозия шейки матки, Алена Георгиевна помогла справиться с ней. Теперь я здорова! Спасибо!

• 1994 p. — Тернопільський медичний інститут ім. Горбачевського.
  • 1994-1997 рр. — інтернатура в ХМАПО.

• 2010 р. — курси " Медичні та генетичні основи репродуктивного здоров'я, преконцепційний супровід планування вагітності ".
  • 2012 p. — курси " Реабілітація генеративної функції ".
  • 2012 p. — курси " Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних і пухлинних станів шийки матки, піхви і вульви".
  • 2019 р. — участь в конференції «Молочна залоза та Vulva: від ПРОФІЛАКТИКИ до раку», Міжнародному майстер-класі «Актуальні проблеми та контраверсійні питання менеджменту цервікальної патології», інтернаціональному науковому та практичному семінарі «Women's reproductive heflth» (Туреччина), Науковому саміті «Жіноче здоров'я» (Німеччина), тренінги «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», Науково-практичній коференції «метаболічний синдром».
  • 2020 р. — участь в конференціях «Hormonal correction, cancer risks and prevention» (Туреччина), «Clinical protocols: implementation opportunities in Ukraine» (Туреччина), «СПКЯ. Метаболічний синдром. Ожиріння.»,«Жінка 21 століття: гормональний Профіль щастя»,«Жінка 21 століття: про молочну залоза на чистоту», семінарі «Професійний розвиток лікарів акушерів - гінекологів во время пандемії», Всеукрвїнській науково-практічній конференции «Мистецтво лікування», майстер -клас «Цервікальна патологія та неоплазія. Інфекції, Які передаються статево шляхом», «Гомін і здоров'я жінки»,«Менеджмент цервікальної патології. Кольпоскопія»,«Рак Шийки матки в практике акушера - гінеколога»

• Член Всеукраїнської асоціації лікарів-гінекологів.
  • Учасник Асоціації кольпоскопістів України.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• кольпоскопія;
  • радіохвильова терапія захворювань шийки матки;
  • встановлення і видалення внутрішньоматкової спіралі;
  • вибір засобів контрацепції.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• вагініт;
  • вульвит;