Сторінка 3. Лікарі в Харкові (метро Академіка Павлова)

Олена
Величезне спасибі за увагу, терпіння і професіоналізм цього лікаря-рентгенолога. Я вдячна йому за прийом! Уважно і якісно провів діагностику, заспокоїв, дав хороші поради.Тисячу раз Вам дякую, Дмитро Миколайович! Рекомендую!
20 березеня '20 г.
Очень понравилось обследование у врача Папина Дмитрия Николаевича. Очень вежлив в общении и доходчиво объясняет результаты. Нечасто встретишь такого приятного и человечного врача среди современных медиков. Успехов Вам, Дмитрий Николаевич!
10 лютого '20 г.
Маргарита
Прекрасный доктор, наблюдалась у него во время беременности, была три раза на УЗИ. Всегда отличное отношение, поддержка и внимание к мелочам. Рекомендую всем будущим мамочкам. Буду консультироваться у него и дальше.
19 березеня '19 г.
Акушер - гінеколог. Онкогінеколог. Лікар УЗД.
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій, безпліддя. Проводить гінекологічні хірургічні втручання. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, кольпоскопію, лікувально-діагностичне вишкрібання і біопсію шийки матки.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на визначенні функціонального стану органів і систем організму. Проводити комплексне дослідження з метою виявлення патологічних відхилень. Діагностує запальні процеси в легенях, кишечнику, сечостатевої системи.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на оцінці загального стану людини. Проводить повне дослідження органів і систем організму на предмет відповідності функціональними показниками, виявляє патологічні відхилення. Діагностує бронхіт, запалення легенів, плеврит та інші запальні захворювання.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Виконує відеокольпоскопію, УЗД органів малого тазу і молочних залоз. Проводить діагностичне вишкрібання матки. Лікує гінекологічні патології і ЗПСШ. Консультує з приводу планування сім'ї.
Хірург-стоматолог
Лікар-стомтаолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на імплантації зубів, видаленні зубів, кістній пластиці.
Консультація безкоштовно
Стоматолог-хірург
Лікар стоматолог - терапевт, ортопед, хірург. Спеціалізується на лікуванні карієсу, ортопедичне лікування, видалення зубів. Професійне чищення зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація безкоштовно
Хірург
Лікар спеціалізується на лікуванні різних захворювань хірургічними методами. Виконує видалення невусів, папілом, атером, гігром, фурункулів, абсцесів. Займається видаленням фімозу та парафімозу. Проводить герніопластику, ректороманоскопію та катетеризацію сечового міхура. Лікує геморой, варикозне розширення вен.
Невропатолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає КТ головного мозку та лабораторні аналізи. Лікує тривожність, нервозність, неврози, вегетосудинну дистонію, панічні атаки, головний біль і безсоння.