Прохоренко Роман Іванович

Акушер - гінеколог. Онкогінеколог. Лікар УЗД.
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій, безпліддя. Проводить гінекологічні хірургічні втручання. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, кольпоскопію, лікувально-діагностичне вишкрібання і біопсію шийки матки.

Маргарита
Прекрасный доктор, наблюдалась у него во время беременности, была три раза на УЗИ. Всегда отличное отношение, поддержка и внимание к мелочам. Рекомендую всем будущим мамочкам. Буду консультироваться у него и дальше.

• 2001 р. — Харківський державний медичний університет.
  • 2001-2003 рр. — Інтернатура за спеціальністю «акушерство та гінекологія» ХMAПO м. Харків;
  • 2013 p. — сертифікат за спеціальністю «ультразвукова діагностика» ХMAПO м. Харків;
  • 2015 р. — сертифікат за спеціальністю «онкогінекологія» ХMAПO м. Харків.

• 2018 р. — «ультразвукова діагностика» ХMAПO м. Харків;
  • 2016 p. — «акушерство та гінекологія» ХMAПO м. Харків;
  • 2015 р. — «онкогінекологія» спеціалізація ХMAПO м. Харків;
  • 2014 р. — «Лазерні, радіохвилі та IPL технології в акушерстві та гінекології» ХMAПO м. Харків;
  • 2014 р. — «Організація роботи кабінету патології шийки матки». Стажування при ХОКОЦ м. Харкові;
  • 2014 р. — «ендоскопія» спеціалізація ХMAПO м. Харків;
  • 2013 р. — «ультразвукова діагностика» спеціалізація ХMAПO м. Харків;
  • 2012 р. — «Кольпоскопія в діагностиці передракових та ракових станів шийки матки, піхви і вульви» ХMAПO м. Харкові;
  • 2011 р. — «акушерство та гінекологія» підвищення кваліфікації ХMAПO м. Харків;
  • 2009 р. — «ендоскопічні методи діагностики та лікування в акушерстві та гінекології» СДУ м. Суми;
  • 2007 р. — «кольпоскопія» ХMAПO м. Харків;
  • 2006 p.— «акушерство та гінекологія» підвищення кваліфікації ХMAПO м. Харків.

• член Асоціації акушерів-гінекологів України.