Лікарі терапевти в Харкові (метро Академіка Павлова)

Хороший ,внимательный доктор.Решил нашу проблему, спасибо ему огромное!
30 листопада '-1 г.
Внимательный доктор, доступно все рассказал))
30 листопада '-1 г.
Степан
Сподобалося, що лікар вислухала всі мої проблеми. Скарг було багато, я намагалася якомога точніше описати свій стан, лікар поставилася терпляче. Дала чіткі відповіді. Відразу допомогла, порадила лікування. Зараз набагато краще!
15 березеня '20 г.
Сергій
На прийомі дуже сподобалося, все пройшло швидко, чітко, зрозуміло, ефективно. Нам дали направлення на аналізи і за результатами будемо продовжувати подальшу діагностику та лікування. Кваліфікація лікаря не підлягає сумніву.
19 березеня '20 г.
Терапевт, Ендокринолог
Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Проводить лікування ендокринних захворювань таких органів і систем, як щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози, яєчники, гіпофіз. Надає медичну допомогу при гіперпаратиреозі, гіпопаратиреозі, гіпотиреозі, нетоксичному зобі, ожирінні, цукровому діабеті, тиреотоксикозі, ендемічному зобі.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-13
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора103м.Південний вокзал306
Терапевт
Доктор Красовська Інеса Григорівна працює терапевтом, має 17-річний стаж. До компетенції лікаря входить діагностика і терапія захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової, сечостатевої системи, ЛОР-органів, ГРВІ. У спектр послуг входить проведення консультацій з профілактики загострення хронічної патології та розвитку сезонних захворювань.
Терапевт, кардіолог
Доктор Дубова Світлана Олексіївна працює терапевтом, кардіологом, має 17-річний стаж, вищу категорію. До компетенції лікаря входить проведення діагностики і терапії захворювань серцево-судинної системи. До доктора звертаються з гіпертонічною, ішемічну хворобу, інфаркт міокарда, різними порушеннями кардіального ритму, кардіоміопатією, ендокардитом.