Шпортько Богдан Вікторович

Отоларинголог
Лікар-отоларинголог другої кваліфікаційної категорії. Виконує весь спектр діагностичних і лікувальних маніпуляцій на ЛОР-органах, в тому числі ендоскопію гортані, носоглотки. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей: тонзиліту, ларингіту, отиту, риніту, синуситу. Особливу увагу приділяє такому напрямку, як фоніатрія. Усуває дисфонію (порушення роботи голосових зв'язок). Проводить навчання хворих з видаленою гортанню стравохідного голосу.

25.02.2017
30 листопада '-1р.
Моё самолечение простуды закончилось неприятными осложнениями. Я вынуждена была обратиться к отолярингологу с сильным насморком и головными болями. Моё подозрение на гайморит оправдалось. Богдан Викторович излечил меня от этой болезни. Также, он делал мне эндоскопическое исследование носоглотки. Благодаря его современным методам я сейчас здорова.
04.03.2017
30 листопада '-1р.
Работая учителем у школе, я заработала себе дисфонию. А нарушение работы голосовых связок делало преподавание невозможным. Необходимо было эффективное и быстрое лечение. Обратившись к Богдану Викторовичу, я не пожалела. Благодаря его лечению, я быстро поправилась и вернулась к работе. Большое спасибо этому доктору.

• 2009 p. — Дніпропетровська медична академія.
  • 2010 р. — інтернатура за спеціальністю: отоларингологія.

• 2012 p. — міжнародна науково-практична конференція отоларингологів "Сучасні методи лікування пухлин голови та шиї".
  • 2013 p. — науково-практична конференція отоларингологів "Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей".
  • 2014 p. — передатестаційних цикл по отоларингології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
  • 2014 p. — тематичний цикл "Вибрані питання отоларингології" на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.
  • 2015 p. — XII З'їзд отоларингологів України.
  • 2016 p. — тематичний цикл "Фоніатрія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2016 p. — передатестаційний цикл по отоларингології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

• Обласне товариство отоларингологів.