Антибура Вікторія Володимирівна

Дерматолог, трихолог
Лікар дерматолог, трихолог, проводить спектр спеціалізованих процедур пацієнтам з трихологічні проблемами. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування алопеції, себореї, себорейного дерматиту, захворювань волосся, нігтів, сальних і потових залоз. За допомогою сучасної апаратури проводить озоно- і мезотерапії, дерматоскопію і тріхоскопію. Антібура Вікторія член кількох профільних асоціацій України та Греції, учасник департаменту охорони здоров'я.

Константин
После лечения в наркодиспансере у меня начались проблемы с волосами. Частичные залысины, перхоть, по утрам ванная и подушка вся в волосах. Лысым не хотелось становиться в свои 36. Обратился в вашу клинику к Виктории Владимировне, рассказал всю свою непутевую жизнь, она терпеливо слушала и назначила мне отличные и не дорогие препараты. Теперь медленно, но уверенно отрастают мои здоровые волосы. Спасибо.
Кира
Хочу поблагодарить Викторию Владимировну! Вылечила мои поры и нос. Работаю постоянно у плиты, мало времени трачу на косметологов. .Годы шли, стала замечать страшные точки и полосы на лице. Постарела очень, внешне. Косметолог вашей клиники за несколько процедур восстановила мое лицо до неузнаваемости. Всем рекомендую.
Андрей
18 квітня '20р.
Ранее лечился более года у разных врачей, что не давало особо желаемого результата. Начав лечение под присмотром Виктории Владимировны, уже за первый месяц появился видимый результат, которого ранее не было годами. А на второй месяц лечения стало еще намного лучше. Изначально отнёсся с долей скептицизма, потому как врач молодой, но когда назначение начало давать плоды, весь скептицизм пропал. Рекомендую!

• 2014 р. — Дніпропетровський медичний інститут, лікувальна справа.

• 2014 р. — стала учасницею конференції «Світові стандарти діагностики та лікування захворювань шкіри».
  • 2014 р. — успішно закінчила теоретичні та практичні курси з проведення хімоекфоліації Enerpeel.
  • 2016 р. — пройшла інтернатуру за спеціальністю «Дерматовенерологія» на базі обласного шкірно-венерологічного диспансеру.
  • 2019 р. — стала учасницею науково-практичної конференції "15-ті дерматологічні дні", м. Київ.

• Член Асоціації дерматвенерологів та косметологів України.