Семашко Олександр Васильович

Хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Семашко Олександр Васильович, який досяг науковий ступінь Кандидат медичних наук» виконує хірургічні втручання різного ступеня складності. Проводить консуьтаціонную діяльність щодо способів, особливостей операції. Діагностує, використовуючи метод ректороманоскопію. Видаляє гемороїдальні утворення. Займається лікуванням врослого нігтя, первинною обробкою ран хірургічним способом.

Сергей
Обратился по рекомендации друзей. Все прекрасно, врач грамотный.
Владимир
Делал операцию моему отцу. Реабилитация прошла без осложнений, папа идет на поправку.
Врач с Большой буквы!!! Очень располагает к себе. Доходчиво все объясняет. Готовлюсь к опрации.Такому врачу действительно можно довериться!
Обращалась к Александру Васильевичу не один раз. Он очень грамотный доктор и хороший человек. Всё объяснит, всё расскажет, всегда поставит правильный диагноз и даст рекомендации. Я всегда очень довольна приёмом. Спасибо большое. Рекомендую этого специалиста!

• 1989 р. - Дніпропетровська державна медична академія, лікувальний факультет;
  • 1993 р. - Клінічна ординатура на базі Інституту гастроентерології НАМН України з відзнакою
  • Науковий ступінь - кандидат медичних наук.

• 2000 р. -курс "Малоінвазивна хірургія жовчно-кам'яної хвороби", м. Гамбург (Німеччина).
  • 2017 р. – курс "Лапароскопія діафрагмальної грижі", м. Київ (Україна)
  • 2017 р. – курс "Лапароскопічна урологія", м. Київ (Україна)
  • Стажування з хірургії в клініках Німеччини, Франції, Туреччини та Росії.

• Європейська асоціація ендоскопічних хірургів з 2000 р.;
  • Російська асоціація онкологів з 2000 р.;
  • Консультант онкологічного центру "NordClinic", м. Гамбург, Німеччина (2006 - 2008 рр.)
  • Член Північноамериканської асоціацій ендохірургіі з 2005 р.