Хірурги в Броварах

Консультація хірурга в клініці «Альфа Медікал» 640
Консультація хірурга в кліниці «Альфа Медікал, медичний центр на Москаленка» 640
Консультація хірурга в клініці «Dolinsky clinic» 890
Альона
Дуже вдячна лікарю.Ігор Іванович справжній професіонал.Тільки поспілкувавшись з ним я прийняла правильне рішення.Дякую.
30 листопада '-1 г.
Інна
Дуже Вам дякую! Я задоволена, син не переляканий, пояснює все так зрозуміло, тому не шкодую що ми потрапили до Андрія Петровича!
30 листопада '-1 г.
Хирург толковый. Очень грамотно нас проконсультировал по поводу хронических запоров у ребенка. Страшных диагнозов не ставил, не запугивал. Предложил щадящее лечение и диету. На жутких обследования не настаивал.
11 березеня '19 г.
Хірург, проктолог
Лікар спеціалізується на лапароскопічній хірургії при жовчнокам'яній хворобі, грижах черевної стінки, апендициті. Лікує доброякісні новоутворення, травматичні ушкодження, гнійне запалення м'яких тканин. Проводить малоінвазивні хірургічні втручання з супроводом ультразвукової візуалізації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Бровари вул. Шевченко, 10 В (оф. 6)
Дитячий хірург
Лікар спеціалізується в галузі дитячої хірургії. Виконує діагностику хірургічних патологій, розкриття абсцесів, пункції кефалогематом, підрізання вуздечки язика (діти до 2 міс), роз'єднання синехій крайньої плоті. Лікує фурункули, врослий ніготь, абсцес м'яких тканин, хронічні запори, лімфаденіт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Бровари вул. Шевченко, 10 В (оф. 6)
Хірург
Проводить хірургічне лікування захворювань, володіє різними методами оперативних втручань. Проводить консультативний прийом пацієнтів старше 18 років.
Проктолог, хірург
Лікар проктолог, хірург вищої категорії. Надає послуги з лікування гнійних процесів шкіри, панариция, абсцесів і флегмон, опіків і обморожень; видалення сторонніх тіл пальців, стоп, м'яких тканин кінцівок. Закінчив Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)