Офтальмологи в Броварах

Консультація офтальмолога в клініці «Альфа Медікал» 640
Консультація офтальмолога в кліниці «Альфа Медікал, медичний центр на Москаленка» 640
Карина
Елена Михайловна – эффективный специалист. Она назначает только те процедуры, который действительно нужны. Благодаря ее квалифицированному подходу, мне удалось восстановить зрение. Я очень довольна что когда-то случайно попала к ней на прием.
20 грудня '19 г.
Виолетта
У дочки с рождения есть некоторые проблемы со зрением. Я долго искала подходящего специалиста, которому реально важно состояние ребенка. Очень довольна что наблюдаемся у Ольги Андреевны. Ее подход достоин уважения. Наконец, ее совсем не боится моя дочь, что для нее не свойственно.
27 грудня '19 г.
Дитячий офтальмолог
Лікар спеціалізується на вроджених і набутих порушеннях з боку зору в дитячому віці. Спеціаліст проводить інструментальну діагностику, лікує кон'юнктивіт, короткозорість, далекозорість, астигматизм. Спеціалізується на корекції зору за допомогою сучасного обладнання.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань органів зору. Проводить інструментальну діагностику, оцінює загальний стан. Призначає корекційну терапію. Проводить лікування астигматизму, короткозорості та далекозорості. Спеціалізується на глаукомі, катаракті, кон'юнктивіті.