Педіатри в Броварах

Консультація педіатра в клініці «Альфа Медікал» 560
Консультація педіатра в кліниці «Альфа Медікал, медичний центр на Москаленка» 560
Консультація педіатра в клініці «Dolinsky clinic» 890
Алина
Консультировались у Юлии Дмитриевны по вопросам питания. Врач понравилась, дала полезные рекомендации, планируем обращаться еще к этому специалисту.
21 січня '20 г.
Ника
Консультировались с доктором Аубекеровой Ю.Ю. по поводу ацетонемического синдрома у ребенка 4 лет. Подробнейшим образом нам рассказала причины и следствия. В каком режиме нам жить и чем питаться. Очень много дала информации и рекомендаций. Все соблюдаем. Больше случаев повышения ацетона не было.
27 лютого '19 г.
Педіатр, неонатолог
Доктор лікує жовтяницю у новонароджених, а також пневмонію, фарингіт, гастрит, бронхіт, холецистит, токсичну еритему, кишкові кольки, рахіт, гіпотрофію, гіповітаміноз, гіпертонус у дітей до року. Приймає дітей з ГРВІ, стоматит, кандидоз, дисбиозом і ацетонемічний синдром. Виконує ЕКГ, пункцію плевральної порожнини і люмбальну пункцію новонародженим.
Педіатр
Спеціаліст в області дитячого здоров'я і розвитку, веде амбулаторний прийом, консультує з питань харчування, розвитку, вакцинації, профілактики захворювань. Займається лікуванням широкого спектру дитячих захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Бровари вул. Симона Петлюри, 21 В (сек. Б)
Педіатр
Лікар проводить плановий огляд новонароджених і дітей до 18 років. Займається складанням індивідуального графіка вакцинації, робить щеплення. Веде контроль розвитку новонароджених. Займається лікуванням ГРВІ, ГРЗ, грипу та інфекційних захворювань.
Педіатр
Лікар спеціалізується на планових оглядах новонароджених, веде контроль основних показників. Складає графік індивідуальної вакцинації. Проводить первинний огляд, призначає лікування ГРВІ, ГРЗ та грипу. Робить щеплення. Приймає в плановому режимі.
Педіатр, дитячий невролог
Лікування захворювань нервової системи у дітей