Гастроентерологи в Броварах

Консультація гастроентеролога в клініці «Dolinsky clinic» 890
Сергій
Зараз проходжу лікування у цього лікаря. Хочу сказати, що мене все влаштовує в плані прийому та призначення лікування. На першій консультації доктор уважно вивчив результати аналізів, які я приніс з собою. Докладно описав картину проблеми із жовчю, розповів, як відновити травлення і призначив потрібні лікарські препарати.
28 грудня '19 г.
Алина
Очень хороший доктор. Это видно с первых минут приема. Проведенное лечение помогло. Болезнь отступила и за это Вам огромное спасибо!
12 лютого '17 г.
Спасибо доктору за лечение. Знающий специалист, назначил мне несколько недорогих препаратов для терапии. Теперь я чувствую себя значительно лучше.
03 грудня '16 г.
Анатолий
Около месяца назад появились боли в области сердца, к врачу не стал обращаться, принимал седативные препараты, но состояние не улучшалось, поэтому решил записаться на консультацию к кардиологу, и как оказалось не напрасно. Своевременное обращение к врачу позволило предотвратить серьезное заболевание. Сейчас самочувствие превосходное. Большое спасибо за оказанную помощь.
04 листопада '16 г.
Гастроентеролог
Лікар займається терапією патологій шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на лікуванні гастриту, виразки дванадцятипалої кишки, виразки шлунка, панкреатиту, коліту. Володіє сучасними медикаментозними методиками лікування. Приймає в плановому порядку.
Сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог, кардіолог
Лікар-терапевт, гастроентеролог, кардіолог, сімейний лікар, йому присвоєна друга кваліфікаційна категорія. Спеціалізується на лікуванні захворювань, шлунка, тонкого і товстого кишківника, кардіосистеми, верхніх дихальних шляхів, легенів, має досвід в наданні екстреної допомоги при невідкладних станах, проводить функціональні обстеження та розшифровку результатів аналізів. Бере участь в засіданнях Асоціації сімейних лікарів України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Бровари вул. Шевченко, 10 В (оф. 6)
Гастроентеролог
Бровари вул. Шевченко, 10 В (оф. 6)