Психотерапевти в Броварах

После родов возникло достаточно много проблем с психикой, но последней каплей стали панические атаки. Обратилась к Радченко. Прекрасный специалист! Приятная в общении, тактичная, последовательная, очень профессиональная. Я в восторге!
01 березеня '19 г.
Сестра долго не могла выйти из депрессии. Повела ее к Абрамовой на прием. Марина Викторовна разработала для сестра комбинированную схему терапии, которая уже сейчас дает положительный результат. Спасибо за помощь!
08 березеня '19 г.
Психотерапевт
Лікар проводить діагностику тривожних і депресивних станів. Займається терапією фобій, неврозів і панічних атак. Лікування здійснює за допомогою групових або індивідуальних сеансів психотерапії. У своїй діяльності використовує різні сучасні і традиційні методики.
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується на психотерапії. Займається лікуванням панічних атак, фобій, депресій і неврозів. Приймає пацієнтів з головним болем, запамороченнями, розладом сну, емоційною нестабільністю і плаксивістю.
Психотерапевт
Лікар надає психологічну допомогу пацієнтам із захворюваннями психіки. Протягом 18 років успішно лікує депресії, неврози, панічні атаки. Проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії. Приймає пацієнтів головним болем, синдромами хронічної втоми і емоційного вигоряння.