Андрологи в Броварах

Сергей
Спасибо за оказанную помощь, я рад что обратился именно к этому врачу. Рекомендую его как хорошего специалиста.
21 грудня '16 г.
Артемий
Жена записала, приходил на прием буквально вчера, всем остался доволен
09 серпня '16 г.
Николай
Желаю, чтобы в нашей стране было как можно больше таких высококлассных врачей, как Игорь Сергеевич.
19 червеня '16 г.
Дмитрий
Один раз меня Чернокульский уже вернул к нормальной жизни. Теперь периодически консультируюсь у него, все мужские проблемы позади.
25 серпня '16 г.
Уролог, андролог, сексолог, УЗД-фахівець, репродуктолог, дитячий уролог
Доктор Чернокульскій Ігор Сергійович спеціалізується в областях урології та андрології, кандидат медичних наук. Консультує у якості уролога. Оперативним шляхом лікує верікоцеле. Також самостійно виконує ряд інших мініінвазивних хірургічних втручань. Для діагностики патологій чоловічої сечостатевої системи використовує УЗД. Надає послуги лікування запальних і інфекційних захворювань передміхурової залози і сечового міхура. Призначає терапію при безплідді. Входить до Європейської та Української Асоціаціях урологів. Має членство в Українській Асоціації андрології та сексуальної медицини.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Консультація 690/710 грн.
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)