Чорней Ігор Іванович

Хірург, проктолог
Лікар спеціалізується на лапароскопічній хірургії при жовчнокам'яній хворобі, грижах черевної стінки, апендициті. Лікує доброякісні новоутворення, травматичні ушкодження, гнійне запалення м'яких тканин. Проводить малоінвазивні хірургічні втручання з супроводом ультразвукової візуалізації.

Бровари вул. Шевченко, 10 В (оф. 6)

Альона
Дуже вдячна лікарю.Ігор Іванович справжній професіонал.Тільки поспілкувавшись з ним я прийняла правильне рішення.Дякую.

• 1997 р. — НМУ ім. Богомольця (Київ), І лікувальний факультет, спеціальність: лікувальна справа.
  • 1999 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика інтернатура за фахом «Хірургія» на базі хірургічного відділення Васильківської ЦРЛ.
  • 2002 р. — тематичне удосконалення з проктології на базі Республіканського центру проктології, КМКЛ №18.
  • 2008 р. — спеціалізація «Проктологія».
  • 2008 р. — тематичне удосконалення з лапароскопічної хірургії на базі НІІХіТ ім. Шалімова, з подальшим практичним використанням новітньої технології на базі Броварської лікарні.
  • 2013 р. — спеціалізація «Судинна хірургія».
  • 2019 р. — спеціалізація «Ультразвукова діагностика».
  • 2019 р. — тематичне удосконалення з малоінвазивних методик лікування у флебології.