Дерматологи в Броварах

Консультація дерматолога в клініці «Альфа Медікал» 640
Консультація дерматолога в кліниці «Альфа Медікал, медичний центр на Москаленка» 640
Консультація дерматолога в клініці «Dolinsky clinic» 890
Кристина
Татьяна Григорьевна настоящий универсал. Она разберется с любыми проблемами, вне зависимости от их сложности. Сколько раз обращалась, результат всегда отличный! Рекомендую вас всем своим друзьям. Такие специалисты на вес золота.
06 січня '20 г.
Дерматовенеролог, дерматолог
Лікар займається лікуванням грибкових уражень шкірних покривів, включаючи статеві органи. Спеціалізується на терапії грибків, дерматитів, екземи, бульбашкових висипань, псоріазу, хвороб, що передаються статевим шляхом. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Прийом веде за попереднім записом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Бровари вул. Симона Петлюри, 21 В (сек. Б)
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні шкірних захворювань. Проводить видалення доброякісних новоутворень радіохвильовим методом. Виконує чистку обличчя, пілінги, контурну пластику. Лікує герпес, дерматити, грибкові ураження шкіри та нігтів, вугрову хворобу та дерматози.
Записатися на прийом3 онлайн записи