Психологи в Броварах

У моей мамы были серьезные нарушения сна, частые приступы паники. Знакомый посоветовал отвести ее к Нагорной. Уже с первого приема Александра Владимировна сумела расположить нас к себе, нашла к маме подход. Благодаря ее терапии маме значительно легче.
08 березеня '19 г.
Vlad
Хороший специалист, провел консультацию на высшем уровне, стало понятно в чем проблема и тяжесть. Спасибо вам большое.
30 листопада '-1 г.
Психолог
Спеціаліст займається психодіагностикою і психокорекцією емоційного стану пацієнтів. Лікує невротичні розлади, проводить корекцію ваги. Складає індивідуальні лікувальні програми, завдяки яким у людини формуються нові звички і усувається емоційне напруження.
Бровари с. Зазим'я, вул. Незалежності, 3
Психолог, гештальт-терапевт
Доктор спеціалізується в області психології і гештальт-терапії. Займається корекцією ваги, лікуванням тривожності і нервозності. Приймає пацієнтів з гострими і хронічними болями, запамороченнями, порушенням сну і емоційною нестабільністю.
Бровари с. Зазим'я, вул. Незалежності, 3