Гінекологи в Броварах

Консультація гінеколога в клініці «Альфа Медікал» 690
Консультація гінеколога в кліниці «Альфа Медікал, медичний центр на Москаленка» 690
Консультація гінеколога в клініці «Dolinsky clinic» 890
Хочу выразить большую благодарность Резниченко Ирине Валерьевне!Спасибо Вам огромное за Ваш профессионализм и за Ваши старания. Вы не просто помогаете людям, Вы спасаете этот мир. Ирина Валерьевна прекрасный квалифицированный врач,профессионал, по-настоящему преданна своему делу, врач очень внимательный, четко и конкретно все объясняет. Таких врачей я не встречала с ней очень легко, комфортно , ответит на все вопросы( в наше время это редкость) и искренне хочет помочь. Наблюдаюсь у неё больше 4 лет, с ее помощью получилось забеременеть!!!! Беременность первые месяцы были очень тяжёлые , 3 кровотечения Ирина Валерьевна круглосуточно была со мной на связи и спасала меня,благодаря ей мы сохранили желанную беременность. Сейчас наблюдаюсь у неё и нам уже 23 недели. Очень Вам благодарны!!!Оставайтесь таким же прекрасным человеком и замечательным врачом, который ещё поможет далеко не одному поколению пациентов.Спасибо Вам❤️❤️❤️
30 листопада '-1 г.
Благодаря Ирине Валерьевне я стала мамой! Мы с мужем долго пытались, лечились, у казалось, лучших врачей. Но помогла нам именно она, именно назначенное ею лечение помогло и дало свои плоды. СПАСИБО за лучший подарок в моей жизни!
21 липня '18 г.
Наблюдать у Ирины Валерьевны уже очень долго. Она была моих лечащим гинекологом, наблюдала мою беременность. По сей день пользуюсь ее услугами, так как она для меня идеальный доктор. Учтивая, человечная, прекрасный специалист.
09 липня '18 г.
Рита
Делала у Ирины Михайловны кольпоскопию. Было немного неприятно, но врач постаралась все сделать аккуратно и не больно. Все свои действия комментировала, а я в это время могла наблюдать за процедурой, так как вся информация с кольпоскопа выводилась на экран. Неприятный был момент, когда нашли полип, но доктор меня тут же успокоила, что все это можно вылечить.
21 квітня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Резніченко Ірина Валеріївна працює акушером-гінекологом, володіє навичками проведення УЗД органів жіночої репродуктивної системи. Надає допомогу у виборі засобів контрацепції, лікує безпліддя, ендометрит, вагініт, кольпіт, менструальную дисфункцію, а також консультує щодо профілактики зараження захворюваннями, що передаються при інтимному контакті.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)
Акушер-гінеколог, Лікар УЗД
Лікар Скибчик Ірина Михайлівна надає послуги діагностики та лікування в області гінекології, профілактичних оглядів. Володіє методиками проведення УЗД органів малого таза, кольпоскопії. На підставі результатів цих досліджень, а також мазка на флору, інших лабораторних аналізів здійснює постановку діагнозу і призначає курс терапії. Займається лікуванням запальних захворювань жіночих репродуктивних органів, грибкових уражень (зокрема, молочниці), новоутворень та інших патологій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація
Бровари вул. Симона Петлюри, 21 В (сек. Б)
Бровари вул. Сергія Москаленка, 41
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Виконує УЗД органів малого тазу, в тому числі для вагітних. Проводить лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом, конізацію шийки матки та кольпоскопію. Лікує кісти яєчників, ендометріоз та клімакс.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Виконує кольпоскопію, видалення кондилом та конізацію шийки матки. Успішно лікує дисплазію шийки матки, вагініт, міому матки, кісти яєчників, клімакс та ендометрит.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, ендокринолог
Лікує захворювання сечо-статевої системи, лікування ерозій шийки матки, порушення циклу, безпліддя.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 750/600 грн.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
31 рік досвіду
Консервативне і оперативне лікування гінекологічних захворювань.