Струс Наталія Юріївна

Психотерапевт, гештальт-терапевт, супервізор
Консультування з питань алко та нарко залежності (інформування і обговорення варіантів лікування, психологічний супровід); співзалежності (близьких людей, інформування про корекцію поведінки і розбір ситуацій, що призводять до зриву, психологічний супровід); ігрова, інтернет - залежність (інформування і обговорення варіантів виходу з ситуації, психологічний супровід); кризових станів (розлучення, складності у відносинах з близькими людьми, ситуації насильства та травмування); депресивні стани, безсилля і нездатність справлятися з проблемами; психосоматики та соматопсихіки (зміни сприйняття себе після: аварій, травм, ампутацій, хронічного діагнозу), самотності і безсилля, складнощів у сексуальній сфері, дисгармонія; пошук нових сенсів і радостей у житті; переїзд, адаптація; поваги, прийняття і любові до себе.

Аня
Врач очень вежливый. Понял как мне тяжело обо всем рассказывать, но его предложение моего лечения меня заинтересовало, попробую. И еще очень понравился офис, не больница и это очень успокаивает. Спасибо.
Олександр
Був у лікаря на прийомі. До моєї проблеми підійшла дуже уважно, вислухала, дала необхідні рекомендації. Завдяки їй у мене змінилися погляди на багато речей. Буду продовжувати лікування. Компетентний лікар, та хороша людина. Рекомендую!

• 2009 — 2015, Дніпропетровський національний університет Спеціальність " Психолог"
  • 2015-2018, Дніпропетровський національний університет Аспірант

• 2011 р., м. Дніпро — " Теорія особистості в психології";
  • 2014 р., м. Дніпро — Спеціалізація " Психосоматика";
  • 2014 р. м. Дніпро — " Теорія і практика гештальт-терапії", 2 ступінь.
  • 2015 р., м. Київ, — " LECTRES ON PSYCHOLOGICASUPPORT AND REHABILITATION IN FRENCH ARMED FORSES";
  • 2015 р., м. Київ — " Запобігання та лікування ПТСР";
  • 2016 р., м .Дніпро — " Ознайомлення з методом ненасильницької комунікації по концепції М. Розенберг";
  • 2016 р., м .Дніпро — " Кризові стані в клінічній гештальт - терапії".
  • 2018 р. м. Київ — " Супервізійна підтримка як інструмент якісної роботи психолога".
  • 2018 р. м. Дніпро — " Розвиток компетенції для надання психосоціальної підтримки: тренінг супервізорів".

Асоціації

• Українськое співтовариство психотерапевтів