Лікарі психотерапевти в Києві (Деснянський район)

Евгения
У нас с мужем после нескольких лет брака начались проблемы в отношениях. Ссорились каждый день, думала дело идет к разводу, он переехал жить к родителям, но мы решили дать друг другу шанс и обратились к психотерапевту Еременко. Анна Александровна действительно помогла нам справиться с кризисом.
24 лютого '19 г.
Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Спеціалізується в області психотерапії. Проводить приватні індивідуальні та сімейні консультації очно і онлайн для дорослих і дітей. Допомагає пацієнтам поліпшити самооцінку, впорається з переживаннями розставання і втрати, позбавиться від невпевненості. Займається консультуванням пар, працює з проблемною поведінкою дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ пр-т Володимира Маяковського, 32 м.Чернігівська7711м.Почайна11215
Практичний психолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні психічних захворювань. Консультує з питань грудного вигодовування, догляду за дітьми, когнітивного розвитку дитини та виховання дітей. Приймає пацієнтів з панічними атаками, невпевненістю в собі, постковидним синдромом, підвищеною тривожністю та фобіями.